Reklama

Ninja Warrior Polska powraca! Co nas czeka w nowym sezonie?

Ninja Warrior Polska to program Polsatu, który od ponad dwóch lat przyciąga przed ekrany miliony widzów. We wtorek 1 marca startuje 5. sezon. Czekają nas wielkie emocje. Jacy goście specjalni pojawią się w tej edycji? I czy komuś uda się zdobyć mityczną Górę Midoriyama?

Ninja Warrior Polska. Na czym polega program?

Ninja Warrior Polska jest oparty na japońskim formacie. Program prowadzi modelka Karolina Gilon, a komentatorami są dziennikarz Jerzy Mielewski i sportowiec Łukasz "Juras" Jurkowski. W odcinkach pojawiają się także goście specjalni, czyli aktorzy, muzycy czy celebryci, którzy pokonują tor tak jak inni uczestnicy. I również dają z siebie wszystko.

Program składa się z sześciu odcinków eliminacyjnych i ostatniego, finałowego. W każdym ćwierćfinale występuje 32 uczestników, którzy starają się pokonać specjalny tor przeszkód składający się z różnych elementów. Następnie 10 najlepszych przechodzi do półfinału rozgrywanego w tym samym odcinku. Czworo uczestników awansuje do finału.

Reklama

Finał programu składa się z kilku części i jest niezwykle emocjonujący. Wygraną i tytuł Ninja Warrior zapewnia przejście wszystkich przygotowanych przeszkód oraz Góry Midoriyama, czyli wspięcie się po ponaddwudziestometrowej linie w wyznaczonym czasie. Do tej pory nikomu w Polsce nie udało się tego dokonać. Przyznawano jedynie tytułu Last Man Standing.

Ninja Warrior Polska. Co nas czeka w 5. sezonie?

5. sezon zmagań oznacza jeszcze większy niż do tej pory apetyt na zwycięstwo! "Przed nami czysty sport i potężna siła ducha walki" - zapowiada Jerzy Mielewski, komentator Ninja Warrior Polska. Już w pierwszym odcinku zobaczymy Michała Baryzę, modela i fizjoterapeutę, który po raz kolejny spróbuje swoich sił w programie. Przejść tor będzie starał się także tiktoker Filip Zabielski.

W kolejnych odcinkach jako gwiazdy pojawią się natomiast: Kuba Zdrójkowski - aktor serialu "Kowalcy kontra Kowalscy", zawodnik MMA Daniel "Rutek" Rutkowski, aktorki Marcjanna Lelek i Joanna Jabłczyńska, tiktoker Mans Bikeev, Arsen Śliwiński i Stella Staniszewska - uczestnicy programu "Love Island. Wyspa miłości", Robert Burneika - znany jako Hardcorowy Koksu oraz pogodynka Milena Rostkowska-Galant.

Widzowie Ninja Warrior Polska będą mogli obserwować również zmagania znanych z poprzednich edycji programu uczestników. Pojawi się m.in. Igor Fojcik, czyli Last Man Standing z minionego sezonu. Zawodnik jako jedyny miał szansę wejścia na legendarną Górę Midoriyama i dał nadzieję, że zwycięstwo w programie jest możliwe. Co pokaże tym razem?

Oprócz niego na torze zaprezentują się także inni znani uczestnicy: Paweł Murawski, Mateusz Skrodzki czy Michał Grochoła. Pojawią się aż trzej zdobywcy tytułu Last Man Standing z poprzednich sezonów - Jakub Zawistowski, Robert Bandosz oraz Sebastian Kasprzyk. Nie zabraknie kobiet, a przede wszystkim Katarzyny Baranowskiej, która w 3. edycji programu jako jedyna kobieta zakwalifikowała się do finału.

"Dla tych ludzi nie istnieje słowo "jutro". Dla nich ważne jest tu i teraz" - stwierdza Łukasz "Juras" Jurkowski, komentator Ninja Warrior Polska. Emocje sięgną zenitu już 1 marca o godzinie 20:05, gdy telewizja Polsat wyemituje pierwszy odcinek nowego sezonu. Czy w końcu Polakowi uda się wspiąć na słynną Górę Midoriyama? Tego przekonamy się już 12 kwietnia podczas wielkiego finału programu!

***

Zobacz również:

Ninja Warrior Polska V: Tak trudno jeszcze nie było!

"Ninja Warrior Polska": Kobiety przejmują dowodzenie

Polsat wzmacnia pozycję lidera na rynku informacji w Polsce

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Polsat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy