Rolnicy. Podlasie: Zwierzęta potrafią zaskoczyć

Gienek tworzy na podwórzu oczko wodne, a następnie wraz ze Sławkiem udają się na pole, by usuwać kamienie, które pozostały po rozbiórce stodoły. Dzięki temu Andrzej będzie mógł swobodnie manewrować tam dużymi maszynami. Co jeszcze wydarzy się w nowym odcinku serii dokumentalnej "Rolnicy.Podlasie"? Zobacz już w niedzielę o godz. 20 w FOKUS.TV.

Co wydarzy się w nowym odcinku serii dokumentalnej "Rolnicy.Podlasie"?
Co wydarzy się w nowym odcinku serii dokumentalnej "Rolnicy.Podlasie"?materiały prasowe

Gienek, Jastrząb i Kacperek myją ciągnik. Ninusia i Paulina przerywają pracę i proponują wspólną zabawę.

W Laszkach Emilka wraz z babcią muszą zakolczykować młode cielę. Trzeba zrobić to szybko, zanim jeszcze zwierzę będzie zdolne do ucieczki. Później stawiają zagrodę. Mała Laura pomaga również w sprzątaniu klatki dla kurcząt. Rolniczki wymieniają też podłoże i picie. W Bronowie Agnieszka i Jarek prowadzą na pastwisko młodego ogiera - okazuje się on bardzo żywiołowy. Agnieszka przygotowują wianki z okazji zbliżającego się Bożego Ciała. Po święcie stawia się je w oknach, gdzie stanowią one całoroczną ozdobę. Adam pomaga Jarkowi z wymianą maski w ciągniku.

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Oglądaj nowy sezon serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:00 - tylko w telewizji FOKUS TV.

materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}