Reklama

Reklama

Michał Szczygieł u Katarzyny Zdanowicz: "Potrafię uderzyć pięścią w stół"

Gościem nowego odcinka wideokastu "Zdanowicz. Pomiędzy wersami" jest Michał Szczygieł, wokalista, autor piosenek i kompozytor, któremu popularność przyniosły przeboje „Nic tu po mnie”, „Spontan” i „Adrenalina”. Katarzynie Zdanowicz młody wokalista opowiedział o swoich przeżyciach, dorastaniu w niewielkiej wsi oraz samozaparciu, dzięki któremu jego kariera ciągle nabiera tempa. Dziś również premierę ma klip do nowej piosenki Michała Szczygła o tytule "Nowe Sytuacje". Cała rozmowa dostępna poniżej.

"Jestem freakiem na punkcie kontroli". Michał Szczygieł u Katarzyny Zdanowicz

Michał Szczygieł rozpoczął swoją karierę już w wieku 18 lat. Zyskał rozpoznawalność dzięki programowi "The Voice of Poland" w którym był finalistą. Michał Szczygieł pochodzi z niewielkiej wsi w Małopolsce. Jak sam przyznaje w podkaście "Zdanowicz. Pomiędzy wersami", swoją karierę muzyczną i rozpoznawalność poświęca wyłącznie ciężkiej pracy. Sam był dla siebie menagerem, sam negocjował kontrakty i warunki umów, co jednak sprawiło, że obecnie twardo stąpa po ziemi. Twierdzi, że pomimo iż dla wielu wydaje się być grzecznym i ułożonym chłopcem, wie, jak walczyć o swoje. 

"Zdarzało mi się wzruszać przy swoich tekstach". Michał Szczygieł o swoim procesie twórczym. "Zdanowicz. Pomiędzy wersami"

Reklama

Dla wielu Michał Szczygieł może wydawać się po prostu miłym chłopakiem. Katarzynie Zdanowicz uchylił rąbka tajemnicy co do tego, jaki jest prywatnie. 23 letni piosenkarz wyznał, że zdarzało mu się wzruszać przy własnych utworach. 

Nowy utwór Michała Szczygła - "Nowe sytuacje"

Zobacz również: Joanna Racewicz szczerze o hejcie: "Kiedyś byłaś piękna, teraz jesteś maszkarą"

"W rodzinie nikt nie daje mi odczuć, że jestem gwiazdą". Michał Szczygieł u Katarzyny Zdanowicz

Michał Szczygieł pochodzi z niewielkiej wsi w województwie małopolskim. U Katarzyny Zdanowicz wyznał, że w jego rodzinie nie ma żadnych muzyków, ani artystów. Dlatego często jego rodzina nie daje mu odczuć, że jest gwiazdą. Wręcz stwierdził, że zdarza się, że jego osiągnięcia bywają niezauważone.

"Nie utożsamiam sie z gloryfikowaniem marihuany w tekstach" - Michał Szczygieł o konsekwencjach tekstów swoich piosenek

Wielu artystów usprawiedliwia wpływ swoich dzieł na innych fikcją literacką. Michał Szczygieł wyznał u Katarzyny Zdanowicz, że nie jest jednym z nich. Twierdzi: 

Cały odcinek wideokastu "Zdanowicz. Pomiędzy wersami" z Michałem Szczygłem dostępny poniżej:

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy