Reklama

Natalia de Barbaro u Katarzyny Zdanowicz: "Kobiety w dzisiejszej Polsce szukają drogi powrotnej do własnego ciała"

W najnowszym odcinku podcastu wideo Katarzyny Zdanowicz "Zdanowicz pomiędzy wersami", dziennikarka gościła Natalię de Barbaro - psycholożkę, poetkę, felietonistkę i autorkę bestsellera "Czuła przewodniczka". Kobiety rozmawiały m.in o drodze do samoświadomości, poczuciu szczęścia w życiu, czy energii męskiej i żeńskiej. Podcast będzie dostępny w czwartek, od godziny 14:00 w serwisie Interia Kobieta.

Natalia de Barbaro: "Czuje się szczęśliwa, kiedy słyszę śmiech kobiet"

Natalia de Barbaro to psycholożka, autorka bestsellerów oraz warsztatów dla kobiet dotyczących rozwoju osobistego. Zapytana przez Katarzynę Zdanowicz o to, kiedy poczuła się szczęśliwa, odpowiada:

Zobacz również: Klaudia Śmieja-Rostworowska u Katarzyny Zdanowicz 

"Nie wiem, czy spotkałam kobietę, która nie doświadczyłaby jakiegoś rodzaju okaleczenia" - Natalia de Barbaro u Katarzyny Zdanowicz

Natalia de Barbaro na co dzień pracuje z kobietami - organizuje spotkania w niewielkich grupach, podczas których rozmawia z nimi na bliskie im tematy. W "Zdanowicz pomiędzy wersami" psycholożka podzieliła się spostrzeżeniem, które wyłoniło się u niej po wielu takich warsztatach:

Reklama

Premiera odcinka "Zdanowicz pomiędzy wersami" z Natalią de Barbaro już jutro o 14 w serwisie Interia Kobieta.

Zobacz również: Helena Englert u Zdanowicz. "Chciałabym gwiazdkę z nieba i jeszcze więcej"

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy