Reklama

Reklama

10 znaków, że on cię potrzebuje

Jeśli masz wątpliwości, czy jemu zależy na tobie tak samo mocno, poobserwuj zachowanie chłopaka i sprawdź, co to oznacza.

1. Gdy coś nie gra, zwraca się z tym od razu do ciebie

Reklama

To największy dowód uznania oraz zainteresowania twoją osobą. Jeśli ukochany ma jakiś problem, instynkt popycha go w stronę osoby absolutnie dla niego najważniejszej: ciebie! To świadczy o jednym...

2. Zawsze ma przy sobie coś, co mu ciebie przypomina

Drobiazg, który mu pożyczyłaś, stał się jego nowym talizmanem? Nigdy się z nim nie rozstaje? Przypomina mu o tobie gdziekolwiek jest i cokolwiek robi. Słodziak...

3. Nie może się od ciebie odkleić

Zostaliście zaproszeni na posiadówę do znajomych. Niestety, z jakiegoś powodu nie będziesz mogła mu towarzyszyć. Wobec tego oznajmia publicznie, że bez ciebie nigdzie się nie wybiera. Trudno o lepszy dowód na to, że mu naprawdę na tobie zależy...

4. Liczy się z twoim zdaniem

Pyta cię, co sądzisz o jego nowych spodniach, o to, na co chciałabyś się wybrać do kina lub jaki program TV wolisz. Twoje poglądy i opinie są dla niego tak samo ważne jak opinie autorytetów. Uważnie słucha tego, co mówisz i chętnie zasięga twoich porad i informacji na każdy temat. Twoje zdanie wiele dla niego znaczy.

5. Nawet najkrótsze rozstanie dłuży się niemiłosiernie

Spotykacie się po zaledwie kilku dniach rozłąki, a osoba obserwująca was z boku mogłaby przysiąc, że nie widzieliście się od sześciu miesięcy? Musiało mu bardzo ciebie brakować, skoro zgotował ci tak gorące powitanie!

6. Zostawił cię, a potem zmienił zdanie i błagał, byś mu wybaczyła

Czasem faceci nie zdają sobie sprawy, jak bardzo potrzebują swojej dziewczyny, dopóki... nie przeżyją rozłąki. Jeśli powiedział: "Pojadę sam, wyłącznie z przyjaciółmi", a kilka dni później wysłał SMS-a, że bardzo mu ciebie brakuje i tęskni, to znaczy, że nikt mu ciebie nie zastąpi. Jeszcze kilka takich wyjazdów i odkryje, że nie wyobraża sobie życia bez ciebie!

7. Łatwo ci wybacza

Nie potrafi długo się na ciebie gniewać i cierpliwie znosi twoje zmiany nastrojów. To jasne, jest gotów do poświęceń, byle wam się dobrze układało! Potrzebuje cię i unika wszystkiego, co by mogło zagrozić waszej bliskiej więzi. Upewnia się, czy dobrze się przy nim czujesz, czy nic ci nie dolega lub czy może ci pomóc. Spróbuj to docenić!

8. Jesteście stale w kontakcie

To oczywiste, że nie możecie być ze sobą przez całą dobę, ale to nie znaczy, że nie jesteście w stanie być w kontakcie. Od czego są nowinki technologiczne? Jeśli dzwoni do ciebie parę razy dziennie i na dodatek co chwila wysyła ci wiadomości, nie ma wątpliwości - twoja obecność jest mu niezbędna do szczęścia. To dobry znak!

9. Ostatnio w ogóle nie spotyka się z swoimi kumplami

Nie jest łatwo trafić na chłopaka, który woli cały czas wolny spędzać ze swoją dziewczyną, rezygnując przy tym ze spotkań ze znajomymi. Twój ukochany zaniedbuje czasami swoich kolegów? To tylko dlatego, że chce cię widzieć jak najczęściej...

10. Bywa odrobinę zazdrosny

Nie od dziś wiadomo, że chorobliwa zazdrość jest uciążliwa, a bycie w związku z zazdrośnikiem to straszna męczarnia. Każdy może w końcu mieć dosyć podejrzeń i nieustającej kontroli. Ale jeśli facet z tym nie przegina, możesz się tylko cieszyć. Jego zachowanie świadczy o tym, że traktuje cię jak swój największy skarb i bardzo się obawia, że mógłby go stracić.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje