Reklama

Reklama

Lady Gaga. Każdy chce nią być

Wtargnęła do świata muzyki jak burza. Wykosiła konkurencję i została królową popu.

Rodzina

Po prostu Stephanie

Dzięki wsparciu rodziny artystka wyszła z uzależnienia od kokainy. Teraz, już jako Lady Gaga, postanowiła się odwdzięczyć: siostrze zapewniła debiut w swoim teledysku. Zapłaciła też za skomplikowaną operację taty.

Faceci

O miłości nie rozmawia

Niewiele wiadomo o życiu uczuciowym Lady Gagi. Pewne jest, że kolo o ksywce Speedy zerwał z gwiazdą, kiedy zobaczył jej fotki z innym... Teraz na tapecie jest muzyk i barman - Carl Luc.

Kumpele ze sceny

Dziewczyny na ostro

Kolaboracja z Gagą pomogła Beyoncé odświeżyć wizerunek i dotrzeć do całkiem nowych słuchaczy.

Image

Codziennie coś nowego

Gaga doskonale wie, jak podtrzymać zainteresowanie fotografów. Wymyślane przez nią ekscentryczne fryzury i kompletnie szalone nakrycia głowy świetnie się prezentują na łamach gazet.
Megashow

Wybuchowo

Artystka nazywa swoich fanów "little monsters" i zapewnia, że zrobi dla nich wszystko. Jej koncerty to niesamowita przygoda. Piosenkarka nie cierpi rutyny, więc wciąż coś zmienia w swoim show. Na przykład strzela z biustonosza.

Reklama

Full kontakt

Jest jedną z niewielu wokalistek, które nie boją się skakać w tłum. Fani ją za to kochają, ochroniarze wręcz przeciwnie.

Jazda po bandzie

Niektórzy uważają, że piosenkarka przegięła, gdy na scenie odegrała scenę samobójstwa, inni są zdania, że posunęła się za daleko w teledysku do "Alejandro".

Twist

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy