Reklama

Reklama

Ostre spory na Twitterze

W sieci gwiazdy pokazują swoją prawdziwą twarz. Nie zawsze jest to miłe oblicze!

Każdy może sprawdzić, co u niej słychać

Aktorka, która od ładnych kilku lat nie zagrała w żadnym dobrym filmie, postanowiła zamienić swoje życie w reality show.

O wszystkim, co się u niej dzieje, natychmiast wiedzą tysiące internautów. Gdy Lindsay zapomni o czymś zameldować, wyręcza ją żądny sławy ojciec.

Michael Lohan, pod pretekstem pomagania swojej wiecznie pakującej się w kłopoty córce, zdradza jej największe sekrety.

Posunął się nawet do tego, by cytować nagrane bez jej wiedzy prywatne rozmowy telefoniczne.

W jednym z wpisów (choć mówi, że to nie on) twierdził, że Lindsay jest narkomanką i... nosicielką wirusa HIV.

Reklama

E-kłótnie, sprostowania, wiązanki

Poprzez net, LiLo wtajemnicza nas w swe konflikty. Byłej dziewczynie (która oskarża ją o nękanie) wypominała spory w realu, ojcu dosadnie zakomunikowała, że nie chce go znać, a znanemu z "Odwyku sław" Dr. Drew (zalecił jej długi pobyt w więzieniu) posłała w eter kilka ciepłych słów.

Tajemnice małżeńskie

Courtney Love uwielbia szokować. Najbardziej ją cieszy, gdy zdradzając cudze sekrety, wywoła medialną burzę. W jednym z wpisów oznajmiła, że Gavin Rossdale, już po ślubie z Gwen Stefani, był jej kochankiem.

Skrupulatnie opisała intymne szczegóły ich romansu i dodała, że Gwen wiedziała o ich związku. Para muzyków postanowiła nie wdawać się w polemikę z Love, bo to dolałoby oliwy do ognia. Zamieścili tylko wspólne oświadczenie, że ich związek ma się znakomicie.

Wyciągnął wtyczkę

John Mayer naraził się na krytykę fanów, gdy nazwał Jess Simpson "seksualnym napalmem". Nawet jego wielbicielki dołączyły do teamu "Jessika". Skruszony Mayer postanowił zlikwidować konto na Twitterze.

Twist

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje