Reklama

Reklama

Wakacyjne patenty

Hurrra! Skończyła się szkoła i wreszcie zaczniesz cieszyć się rozrywkami, które przynosi lato. Masz czas, żeby poświęcić się temu, co lubisz: podrywaniu.

Teraz możesz sobie pozwolić na więcej

Przygotuj się na moc wrażeń. W wakacje łatwiej ci poznawać ludzi i szybciej się zakochujesz. Dlaczego?

Bo jesteś bardziej wyluzowana i nie obciążają cię codzienne obowiązki. Wysypiasz się na maksa, a lato i słońce sprawiają, że czujesz się niesamowicie seksowna. W twojej krwi krążą hormony szczęścia. Podobnie zresztą mają wszyscy dokoła: ludzie myślą o zabawie, flirtach i nowych znajomościach.

Nie myślałam, że on się tak zakocha, Aga 18 lat:

" Na obozie konnym poznałam niesamowitych ludzi. Imprezowaliśmy, sprzątaliśmy stajnie... Było wiele okazji do flirtu.

Reklama

Dosyć ostro podrywałam jednego chłopaka. Byłam wyluzowana, bo z góry założyłam, że nie mam u niego szans (nigdy nie interesowali się mną przystojniacy). Ja się tylko starałam dobrze bawić, a on zaczął zwracać na mnie uwagę!

Po tygodniu już byliśmy parą. Mówił, że spodobałam mu się, bo byłam bardzo otwarta".

Przydadzą się rekwizyty

Do letniego podrywu wykorzystuj rozmaite gadżety. Bądź przy tym kreatywna! Na przykład takie okulary przeciwsłoneczne.

Po pierwsze: spróbuj je upuścić facetowi pod nogi i w ten sposób go zatrzymaj i zmuś do rozmowy. Po drugie (to opcja dla odważnych) podłóż kolesiowi okulary na krzesło tak, żeby na nich usiadł (możesz użyć takich za 10 złotych ze straganu).

On cię zacznie przepraszać, a ty mu wielkodusznie wybaczysz (pod warunkiem zaproszenia na lody).

Kiedy jesteś poza domem

Najprostszy sposób na podryw w obcym mieście, to zapytać o drogę. Potem możesz wciągnąć chłopaka w rozmowę, poprosić o oprowadzenie.

Czasem wystarczy odpowiednio długo patrzeć na mapę z zatroskanym wyrazem twarzy, a następnie wyczekująco spojrzeć jakiemuś przystojniakowi w oczy. Zaraz się tobą zajmie.

Mam kumpelę, która nie boi się grac ostro, Marysia - 18 lat

Stały plażowy numer mojej koleżanki to akcja pt. "Posmarujesz mi plecy?". Kiedy ktoś jej się podoba, zaczyna się smarować kremem przeciwsłonecznym.

Dochodzi do pleców i niby próbuje sobie poradzić sama. Po kilku minutach starań podchodzi do kolesia i prosi o pomoc. To niesamowite, ale ten patent działa zawsze.

Na OUT - Uwaga! Nie wszystkie chwyty dozwolone

W wakacje łatwo dać się ponieść atmosferze zabawy i przegiąć. Dlatego pamiętaj, że pewne rzeczy są niedopuszczalne.

Na przykład podrywanie wszystkich facetów z grupy, z którą wyjechałaś. Oni kumplują się ze sobą, więc kręcąc ze wszystkimi naraz (lub po kolei), wywołasz między nimi niesnaski. Oni się pewnie przez ciebie pokłócą, a potem skierują całą złość przeciwko tobie.

Poza tym, po co ci opinia "pucharu przechodniego", który może mieć każdy?

Sport i ruch sprawiają, że jesteś seksowna

Kiedy się ruszasz, wyglądasz niesamowicie. Nie bez przyczyny faceci uważają siatkówkę plażową za najbardziej pociągający sport świata.

Dlatego zamiast spędzać wakacje na leżąco, rusz się: wsiądź na rower, zorganizuj mecz water polo... Mało jest aktywnych lasek, więc zwrócisz na siebie uwagę wielu facetów.

Bądź fresh

Ważne, żebyś postarała się dbać o siebie i wyglądać świeżo. Oczywiście jest upał, a ty nie zawsze dasz radę brać prysznic 5 razy dziennie. Ale spróbuj zmienić dezodorant na antyperspirant, nie maluj twarzy rozmazującymi się kosmetykami.

Miej przy sobie chusteczki odświeżające, na wypadek, gdybyś potrzebowała zmyć z siebie np. kurz z polnej drogi.

Twist

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy