Reklama

Reklama

7. edycja „Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia”

Kasia Dziurska i Blowek gośćmi programu "Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia". Challenge: dania fit!

W czwartym odcinku "Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia" każdy z uczestników będzie miał 60 sekund, aby dobrać dwie piłeczki ze składnikami, które będą potem musieli wykorzystać w kuchni do przygotowania dań.

Co wydarzy się w najnowszym odcinku programu "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia"?

W najnowszym odcinku zadaniem uczestników będzie przygotowanie śniadania, obiadu i deseru (wszystko fit!) dla wyjątkowych gości - trenerki i Mistrzyni Świata Fitness Figure Classic -  Kasi Dziurskiej i jednego z najbardziej popularnych youtuberów w Polsace - Blowka, która ma prawie 5 milionów subskrypcji swojego kanału. Na zadanie będą mieli 45 minut. Walka o punkty będzie bardzo zacięta! O wygranej zaważy jedynie 0,5 pkt.

Czytaj też: Za nami drugi odcinek programu "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Challenge odcinka: mięsny street food!

Reklama

Podczas serwisu w restauracji zasiądą m.in. Malwina Wędzikowska, stylistka, scenografka i była kostiumografka "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" oraz uczestniczka 11. edycji show, Milena Rostkowska-Galant, na co dzień prezenterka Polsatu.

Kiedy i gdzie możecie oglądać program "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia"?

A to nie koniec emocji, które czekają na Was w najnowszym odcinku programu "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Bądźcie na bieżąco z tym, co się dzieje w programie w każdą środę o godzinie 20:00 w Telewizji POLSAT. 

Zobacz również: Julia Oleś i Osi Ugonoh o udziale w programie "Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia". "Widzowie dostaną krew, pot i łzy od wszystkich uczestników!"


INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Hell's Kitchen – Piekielna Kuchnia | Mateusz Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy