Reklama

Reklama

Sztuka porzucania

Czasem trudno spojrzeć w oczy ukochanemu i powiedzieć: "Odchodzę, dłużej tak nie wytrzymam". Wiedzą coś o tym znane panie, które obawiając się reakcji swoich partnerów, uciekły się do wyjątkowo pomysłowych sposobów na zakończenie związku. Inspirujące?

Edyta uciekła pod osłoną nocy


O tym, że w małżeństwie Edyty Górniak (38) i Dariusza Krupy (35) definitywnie dobiegło końca, wszyscy dowiedzieli się ze zdjęć paparazzich. Gwiazda została bowiem przyłapana podczas nocnej, gorączkowej wyprowadzki z domu w Milanówku. Piosenkarce pomagała pakować się ówczesna przyjaciółka, modelka Katarzyna Sowińska. Cicha ucieczka zamieniła się wkrótce w głośną awanturę.
Medialna burza wybuchła, kiedy Edyta udzieliła kilku kontrowersyjnych wywiadów. Zdradziła w nich, że mąż "bił ją słownie", "zabierał dowód osobisty" i trzymał w "złotej klatce". Piosenkarka zrezygnowała też ze współpracy zawodowej z małżonkiem. Ostatecznie para rozwiodła się na początku 2010 roku. I wygląda na to, że rozstanie wyszło im na dobre - zgodnie dzielą się opieką nad synem Allanem. Edyta zaś znalazła już nową miłość, prawnika Piotra Schramma.

Lady Gaga zaśpiewała o swoim eks "Judasz"


"Wyrażam siebie przez moją muzykę. Dzięki niej komunikuję się ze światem" - mawia Lady Gaga (25). Faktycznie, pierwszą płytę w całości poświęciła dotychczasowym związkom, a drugą zadedykowała fanom. W 2011 roku artystka wydała kolejny krążek, na której znalazł się singiel "Judas". Jak się później okazało, adresatem piosenki był ówczesny chłopak Gagi, Luc Carl (30).
"Chcę cię kochać, ale coś odciąga mnie od ciebie" - śpiewała. W wolnym tłumaczeniu: "Luc, skasuj mój numer. Już cię nie kocham". Luc zrozumiał przekaz - Gaga jest singielką.

Cheryl zmieniła zamki w drzwiach i pojechała się bawić


Jak o rozstaniu z żoną dowiedział się piłkarz reprezentacji Anglii Ashley Cole (30)? Nietypowo:

pewnego dnia wrócił ze zgrupowania i okazało się, że jego klucze już nie pasują do drzwi! Zdezorientowany sportowiec na próżno się dobijał, a potem przez kilkanaście dni wystawał pod drzwiami swojej rezydencji. Po cichu liczył, że gdy żona go zobaczy, zmięknie jej serce. Ale Cheryl Cole (28) nie w głowie było litowanie się nad Ashleyem. Piosenkarka bawiła się w tym czasie w najlepsze z koleżankami w Meksyku. Musiała przecież jakoś odreagować trudną decyzję o rozstaniu!
Zresztą Ashley zupełnie nie zasłużył na lepsze traktowanie - będąc z piękną piosenkarką, wielokrotnie zdradzał ją z prostytutkami! Gdy sprawa wyszła na jaw, nawet nie wyraził skruchy. Dziś para jest po rozwodzie. Cheryl pozostaje jedną z największych gwiazd Wielkiej Brytanii, a Ashley po tym, jak potraktował żonę, jest u większości Brytyjek... spalony.

Emma zostawiła wiadomość na Skypie


Emma Watson (21) spotykała się z finansistą Jayem Barrymore (27) ponad dwa lata. W każdym wywiadzie aktorka podkreślała, jak bardzo są sobie bliscy. Ale gdy po jakimś czasie gwiazda "Harry'ego Pottera" zrozumiała, że już nie kocha Jaya, zabrakło jej odwagi, by stanąć z ukochanym twarzą w twarz.
Zamiast tego sięgnęła po nowoczesne rozwiązanie technologiczne i... zerwała za pomocą Skype'a! Hmm, wygląda na to, że śliczna aktorka wcale nie jest tak odważna jak filmowa Hermiona. Od jakiegoś czasu Emma spotyka się z nowym chłopakiem. Podobno Johnny Simmons nie ma w domu internetu. Tak na wszelki wypadek.

Elin rzuciła się z kijem golfowym na auto męża


Kiedy żona rozbija na twoich oczach twój ukochany samochód, przekaz jest dość jasny: "odchodzę od ciebie". Elin Nordegren (31) nie bawiła się w uprzejmość. Na wieść o licznych zdradach szacownego małżonka Tigera Woodsa (35) wzięła sprawy (a konkretnie kij golfowy) w swoje ręce i wyładowała złość na cadillacu męża. Po tym "drobnym" incydencie słowa wydawały się już zbędne - ich sześcioletni związek dobiegł końca.
Po głośnej rozprawie rozwodowej Elin wywalczyła 100 milionów dolarów odszkodowania i bardzo wysokie alimenty. A Tiger? Cóż, pewnie sprawił sobie nowy samochód...

Reklama

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 10 października!

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy