Reklama

Reklama

Forum: Po rozstaniu

Rozstaliście się. Po długim czasie wspólnego życia, wspólnych wieczorów i poranków, kłótni, ale także szczęśliwych chwil. Doszliście do wniosku, że nie ma już między wami tej więzi, co była na początku i dlatego nie ma sensu tego ciągnąć dalej.

Oboje tego chcieliście, przecież życie można sobie jeszcze ułożyć z kimś innym. Sama widziałaś, że oboje się już dusiliście w tym związku, że żadne z was nie widziało przed nim przyszłości.

Tylko jak teraz żyć? Jak się przyzwyczaić, że nie jego nie ma w pobliżu, że budzisz się rano sama. Czasem wydaje ci się , że tęsknisz. I sama nie potrafisz w to uwierzyć...

A może jest odwrotnie i czujesz się wolna, możesz robić rzeczy, na które wcześniej nie miałaś czasu. Nie przeszkadza ci to, że sama musisz stawiać czoło przeciwnościom, bo wiesz, że na sobie możesz polegać. A w końcu tyle jeszcze fajnych mężczyzn jest na świecie...

Reklama

Jak ty przeżyłaś rozstanie? Czy nie mogłaś przyzwyczaić się do nowej sytuacji i po jakimś czasie stwierdziłaś, że to był błąd? Czy tylko na to czekałaś, żeby móc rozwinąć skrzydła i nie żałujesz tego kroku?

Na naszym Forum poruszamy ważne tematy:
Ślub - za i przeciw * Rodzić, nie rodzić * Zamieszkać razem * Rozwód * Facet na czacie * Kłamstwo * Miłość i seks * Jak się go pozbyć * Wystarczy kochać? * Czego mu zazdrościsz? * Sponsoring * Spalić mosty * 8 marca * Dwa razy do tej samej rzeki * Rodzina * Samotność * Jego wady * Weekend* Z miłości czy dla pieniędzy * Kariera czy dziecko * Wakacyjna miłość * Kochanek idealny * Udany związek * Uległa czy drapieżna * Mój pierwszy raz * Romans w pracy * Czułe miejsca * Jestem zakochana!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: rozstania | forum

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje