Reklama

Reklama

Forum: Samotność

Niektóre kobiety wybierają życie w pojedynkę, bo tak im wygodnie. Chcą być niezależnie, nie myślą o macierzyństwie i chcą mieć po prostu "święty spokój". Jednak wiele kobiet jest nieszczęśliwych z powodu samotności.

Kilka razy już próbowałaś ułożyć sobie życie, ale zawsze trafiałaś na nieudaczników, nudziarzy albo podrywaczy, którzy traktowali cię jak zabawkę i w końcu zostawiali.

Teraz już bardzo podejrzliwie patrzysz na każdego napotkanego faceta. Boisz się kolejnego rozczarowania, nocy spędzonych na płaczu w poduszkę. Przestajesz wierzyć, że prawdziwa miłość istnieje i zamykasz się w sobie...

Masz już dosyć pytań ze strony znajomych i rodziny: "kiedy wreszcie ułożysz sobie życie, przecież nie można ciągle być sama". Dlaczego oni nie potrafią zrozumieć, że naprawdę tego chcesz, że wieczorami wyobrażasz sobie siebie roześmianą w ramionach ukochanego.

Reklama

Jak radzić sobie z samotnością? Czy każdy znajdzie swoją miłość i gdzie jej szukać ? Co zrobić, żeby rodzina przestała zadawać kłopotliwe pytania? A może te szczęśliwe, już niesamotne, podniosą na duchu te, którym się wydaje, że przyjdzie im żyć w pojedynkę?

Na naszym Forum poruszamy ważne tematy:
Ślub - za i przeciw * Rodzić, nie rodzić * Zamieszkać razem * Rozwód * Zamieszkać razem * Facet na czacie * Kłamstwo * Miłość i seks * Jak się go pozbyć * Wystarczy kochać? * Czego mu zazdrościsz? * Sponsoring * Spalić mosty * 8 marca * Dwa razy do tej samej rzeki * Rodzina

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: miłość | samotność | forum

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje