Reklama

Reklama

Kłamstwo na 91 sposobów

Czy twój partner ostatnimi czasy poświęca ci więcej uwagi, troszczy się o ciebie, zauważa twą nową fryzurę czy ciucha? Prawi częściej komplementy i jest bardziej uczuciowy niż zwykle? Uwaga, to podejrzane!

Amerykańscy psychologowie, a przecież to ich najdziwniejszych nawet opinii słuchamy z namaszczeniem, przestrzegają, że tak różne zachowanie mężczyzny ma na celu odwrócenie uwagi kobiety od poważniejszej sprawy - romansu, jaki mają z kimś na boku.

Reklama

Sprawą kłamstewek, oszustw i wymigiwań zajęli się naukowcy z uniwersytetu na Florydzie. Odkryli aż 91 sposobów na uniknięcie powiedzenia prawdy.

Okazuje się dość paradoksalnie, iż rzeczy, dzięki którym powinnaś się czuć pewniej i stabilniej w związku, mogą być zwiastunami trudności między partnerami. Bywa i tak, że mężczyzna naraz zaczyna mówić o wspólnym dziecku, spędza z tobą więcej czasu i snuje plany na wspólną przyszłość - eksperci przestrzegają, że równie dobrze może mieć już plany na życie i to niestety nie z tobą...

Nie popadajmy jednak w paranoję - wiele badań wskazuje na to, iż to właśnie kobiety potrafią skrzętniej i dokładniej ukrywać przeżywany romans. Może znają zatem więcej niż 91 sposobów na drobne kłamstewka?

Dowiedz się więcej na temat: kłamstwo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje