Reklama

Reklama

On jest dużo starszy...

Od dziecka znam przyjaciela mojego brata. Ja mam 18 lat a on 34. Wiem, że to duża różnica wieku, ale nie raz słyszałam o związkach tego typu.

Od pewnego czasu on zaczął mi się bardzo podobać. Jest przystojny, miły, uczynny. W tej chwili jest w trakcie rozwodu i chociaż szczęśliwy, że to się wreszcie kończy, cała sytuacja wiąże się dla niego z dużym stresem. Ostatnio spędziliśmy razem dosyć dużo czasu, bo był u nas na 3 dni. Widzę, że dobrze mu się ze mną rozmawia, nawet kilka razy spojrzał na mnie tak "inaczej". Nie wiem, co zrobić. Opowiadał mi o życiu osobistym., a ja zastanawiam się, czy on chciałby coś więcej... Mnie osobiście różnica wieku nie przeszkadza. Mam jego numer telefonu, ale nie od niego - spisałam go sobie z telefonu mojego brata. Nie zdecydowałam się, żeby do niego zadzwonić, bo nie wiem jak on by to odebrał. Czy powinnam dać sobie spokój? Cały czas o nim myślę... Pomóżcie!

Reklama

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy