Reklama

Reklama

Poprawka na teściową

Czy spotkam wreszcie swoja miłość? Kiedy wyjdę za mąż? - pytają zaniepokojeni o swoja przyszłość. - Mogę wskazać czas, kiedy nasza aktywność w tej właśnie sferze naszego życia wróży powodzenie. Nie wypisze natomiast recepty na szczęście - odpowiada Jarosław Krasiński, specjalista astrologii mudalnej.

Śmierć, ostateczność zawsze funkcjonowały, jako definitywny koniec naszego fizycznego istnienia. Nie dostrzegamy, jak bardzo wielu ludzi nie żyje prawdziwym życiem. Ich egzystencja jest jedynie pozorna. Ogranicza się do rytualnych zachowań, powielanych schematów. Jest też tzw. stan śmierci psychicznej czy psychologicznej. Umiera stara osobowość. Wszystko zaczyna się od nowa - mówi Jarosław Krasiński

Reklama

Planety, znaki zodiaku i tzw. domy kreują historię jednostek, państw czy miast. Słońce i księżyc to podstawowe energie, determinujące pewne wydarzenia - opowiada łódzki astrolog i tarocista - Motorem napędowym będzie dla wielu okres nowiu. Jeśli ktoś urodził się w tym właśnie czasie np. Lech Wałęsa, wyposażony jest w ogromną siłę. Nie będzie znał paraliżującego uczucia lęku, obaw. I to już predysponuje do działania. Księżycowa pełnia stanie się impulsem uaktywniającym głęboko ukryte ludzkie skłonności. Swoje pięć minut będą miały agresja, brutalność, żądza. Wtedy też kalendarz zapełnia się datami trudnych spraw i konfliktów.

Poślizg kontrolowany

Astrologia to przede wszystkim nauka o całym bagażu naszych możności. O tym, co znajdzie się w zasięgu skutecznych zadziałań. W momencie rozpoczęcia ziemskiego bytowania przypisane są nam tez pewne okresy, skłaniające do dynamitowej aktywności czy wręcz całkowitego wyluzowania, ładowania akumulatorów. W porę rozszyfrowane zakręty, tkwiące jako pewniki w naszych życiorysach, nie zagrożą już poślizgiem. Jeśli już - będzie to poślizg kontrolowany. A to nie grozi już katastroficznym końcem. Na początku swojej nauki forsowałem pewne rzeczy na siłę. Nie zważałem więc na to, że mój czas astrologiczny nie wróżył pomyślnego zakończenia. I też raz po raz dostawałem po głowie. Zwierzęta instynktownie wyczuwają, kiedy jest pora na odpoczynek, kiedy zaś na działanie. My zatraciliśmy tę umiejętność.

W datach kodowane

Horoskop urodzeniowy, tzw. natalny stanie się podstawą do sporządzenia życiorysowej układanki. Konieczne jest dokładne ustalenie miejsca, daty i godziny naszego zaistnienia na tym świecie. Dobrze, gdy jest ona ścisła, precyzyjna. Jeden z moich klientów opowiedział o nieżyjącym bracie- bliźniaku. To samo miejsce, rok urodzenia, wreszcie uwarunkowania genetyczne czy społeczne, w jakich dorastali, mogły zapowiadać, że historie obu braci nie będą zróżnicowane. Te dwie, trzy minuty, o które starszy był jeden z nich, wystarczyły, by jego horoskop nabrał odmiennych cech. Po sprawdzeniu okazało się, że nawet tak drobna różnica spowodowała pojawienie się tam predyspozycji do wczesnej śmierci.

Dowiedz się więcej na temat: Jarosław | szczęście | planety | miłość | poprawka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje