Reklama

Reklama

Poradnik wakacyjny: przygoda dwóch serc

Dziewczyny i kobiety wiedzą to doskonale: są non stop obserwowane przez facetów! Wiedzą i robią z tego użytek - zwłaszcza te, które dopiero wchodzą w dorosłe życie i wciąż jeszcze ... szukają tego jednego, jedynego.

Jaki użytek? Dobrze wiemy!

Już nawet kilkunastoletnia dziewczyna sprawdza jak w lustrze swoje odbicie w oczach każdego chłopca lub mężczyzny, który nieco dłużej zatrzyma na niej wzrok. Czy to normalne? No, chyba tak, skoro robią to niemal wszystkie dojrzewające dziewczęta, dorastające kobiety i kobiety w sile wieku!

"Prawdziwa kobieta ma oczy dookoła głowy" - głosi stara zasada, sprawdzona w wielu sytuacjach przez naprawdę niezliczone zastępy osób płci żeńskiej. Czy jednak wszystkie dziewczyny i kobiety tak właśnie myślą? Prawdopodobnie tak, niemniej kilka uwag na ten temat nie zaszkodzi. Zwłaszcza dlatego, że skonsultowaliśmy je z mężczyznami właśnie. Ta wiedza przyda się szczególnie w tzw. sytuacjach wakacyjnych...

Reklama

Uwaga pierwsza: mężczyźni zawsze oglądają się za ładnymi kobietami! Tu nie ma wyjątków: jeżeli się nie oglądają, to nie są prawdziwymi mężczyznami. Co z tego wynika? Ano to, że kobiety, obiekty westchnień, mając tego świadomość, nie powinny grać na uczuciach, ani na odczuciach takich mężczyzn, a w przeważającej większości to właśnie robią. Co to jest "granie na uczuciach"? Wszyscy (i wszystkie!) doskonale wiedzą!

Uwaga druga: kobiety zawsze lub prawie zawsze wiedzą, że faceci się za nimi oglądają! Wiedzą, ale lubią udawać, że ... nie wiedzą! Dlaczego? To jest trudne do wytłumaczenia, właściwie irracjonalne, ale tak po prostu jest!

Uwaga trzecia: właściwie tylko w sporadycznych wypadkach dochodzi do bliższej zażyłości po tym, jak całkiem obcy facet zagaduje znienacka kobietę. Nie zawsze bowiem trafia na coś, co można nazwać odzewem.

Uwaga czwarta: panowie, kobiety naprawdę doskonale wyczuwają, w jakim stopniu chcecie się zaangażować w dopiero co rozpoczętą znajomość! I od razu do pań: on, ten, który zaczyna właśnie błyszczeć (lub stara się to robić) obok was, może robić to ot tak, bez nadziei na dalszy ciąg...

Uwaga ostatnia w tym odcinku poradnika - zarówno do pań, jak i do panów: pamiętajmy, że są wakacje i pozwólmy się oglądać, zaczepieć (w granicach przyzwoitości), podrywać, kokietować, zapraszać, odwiedzać, obdarowywać itp. Pozwólmy, bo nie ma piękniejszej przygody wakacyjnej, jak przygoda dwóch serc!

Karolina

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dziewczyny | poradnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje