Porozmawiajmy o ... kobietach

Co mężczyzna najbardziej ceni w kobiecie? Jakiej kobiety szuka? Czy to prawda, że każda ... może znaleźć swojego amatora? Co decyduje o wzajemności? Takich i podobnych pytań wiele pojawia się nie tylko w damskich, ale i nie tylko damskich głowach.

article cover
INTERIA.PL

Poznali się na studiach, w dyskotece. Ona przyszła z koleżanką, on był sam, bo właśnie rozstał się ze swoją dziewczyną. Nie tańczyli wtedy. Ona zgubiła numerek do szatni, on znalazł i mruknął coś, co zapamiętała: "Kobiety tak mają"... "Dzięki za komplement" - usłyszał. Później, już podczas regularnej randki, tłumaczył, że był już wtedy mocno "odjechany".

- Przyglądam się innym kobietom, ale jeszcze nie spotkałem takiej jak Ewa. Nie myślę o innych, chcę tylko sprawdzić, czy 10 lat temu dobrze wybrałem - mówi Stanisław i opowiada o swoim ideale. - Nie jest pięknością, ale ma coś, czym mnie przed laty do siebie przyciągnęła... Wie, kiedy można żartować, a kiedy trzeba zachować powagę. Wyczuwa też, że ja nie zawsze potrafię znaleźć na wszystko sposób... Wtedy ona przejmuje władzę!

Nieco inaczej ocenia kobiety Internauta o imieniu Czarek, który w komentarzu do jednego z artykułów napisał: "Są wrażliwsze od mężczyzn, bardziej się angażują, głębiej przeżywają rozstania. (...) Przez to chyba potrafią głębiej zranić...(...)Dobrze jest, jak mają poczucie humoru, bardzo dobrze, jak się z nimi całkowicie dogadujemy, a idealnie, jak o naszych wzajemnych stosunkach wiemy tylko my, tzn. ja i ona".

Wg Czarka, w każdej kobiecie można znaleźć coś, za co można ją polubić lub pokochać: "a do wszystkich naraz i do każdej osobno miałbym prośbę o (...) cierpliwość do takich gości jak ja".

Analiza innych komentarzy w naszym serwisie wskazuje mimo wszystko na potrzebę szerszej dyskusji o kobietach, ich cechach, ich zaletach i wadach. Ktoś najbardziej ceni u swojej dziewczyny dyskrecję, ktoś inny otwartość; jeszcze inny nie lubi o tym rozmawiać. "Wkurza mnie, kiedy słyszę, że od nas wszystko zależy - napisała Ola W. z Gdańska. - Przecież nasze zachowanie wobec mężczyzn wymuszają oni sami. I nie ma się tutaj co krygować: zarówno w kobietach, jak i w mężczyznach można znaleźć dobre i złe cechy, a ważne jest coś, co nazywamy inteligencją, coś, co pozwala nam zapanować nad tym bezmiarem ludzkich osobowość".

Zachęcamy Was do dyskusji o kobietach, a tak naprawdę to o kobietach i o mężczyznach, bo przecież - możemy to chyba przyjąć za pewnik - kobiety nie dałyby sobie rady bez mężcyzn, podobnie jak mężczyźni nie poradziliby sobie bez kobiet!

AW

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas