Reklama

Reklama

Problem: Cały czas o nim myślę

Chciałabym prosić o poradę. Myślę, że mnie zrozumiecie.Od jakiegoś czasu spotykam pewnego mężczyznę, który jest super pod względem wyglądu i charakteru.

Jednak jesteśmy w stałych związkach i wiem, że nie mam na nic szans i nawet nie dopuszczam myśli, aby rozbić swoje małżeństwo lub jego.

Ale nie mogę normalnie funkcjonować, ciągle w moich myślach jest on. Chciałabym mu powiedzieć, co myślę i czuję i wiem, że byłoby mi lżej, gdybym mogła się wygadać. Nie wiem jednak, jak to zrobić. Jestem załamana tym wszystkim. Nie wiem czy dalej żyć z tym tak jak do tej pory czy po prostu wyznać mu to w jakiś sposób i skończyć z tym raz na zawsze. Nie chciałabym go urazić, ponieważ jest to facet na poziomie i nie chciałabym, aby pomyślał sobie o mnie coś złego. Proszę pomóżcie mi. Czekam na odpowiedź.

Reklama

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: problem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje