Aida Kosojan-Przybysz apeluje do Polaków: Bądź czujny

Aida Kosojan-Przybysz, znana wizjonerka i specjalistka w zakresie rozwoju osobistego, opublikowała w mediach społecznościowych ważne słowa, skierowane do swoich obserwujących. W krótkim przekazie mówi o uważności i świadomym działaniu, którymi powinniśmy kierować się konkretnego, kwietniowego dnia.

Na profilu Aidy Kosojan-Przybysz właśnie pojawiło się kolejne przesłanie
Na profilu Aidy Kosojan-Przybysz właśnie pojawiło się kolejne przesłanieNatasza MludzikEast News

Kim jest Aida Kosojan-Przybysz?

Aida Kosojan-Przybysz to postać znana wszystkim, którzy interesują się zarówno rozwojem osobistym, jak i kulturą czy metafizyką.  Urodzona w południowo-zachodniej Gruzji w rodzinie śpiewaka operowego i fryzjerki. Po ojcu Aida odziedziczyła piękny głos, który otworzył jej drzwi do muzycznej kariery. Po babci zaś - dar jasnowidzenia, który zapewnił jej sławę i poważanie, również w tej niezwykłej, paranaukowej dziedzinie.

Aida Kosojan-Przybysz w zarządzaniu swoją karierą umiejętnie wykorzystuje potencjał social mediów. Za pośrednictwem Facebooka i Instagrama regularnie dzieli się z fanami przesłaniami, dotyczącymi rozwoju osobistego, które pomagają jej fanom mądrze przeżywać kolejne miesiące. Jej słowa czasem odnoszą się do bieżących, społeczno-politycznych wydarzeń, czasem do wyjątkowych, świątecznych dni, czasem zaś, do dat istotnych z punktu widzenia astrologii.

22 kwietnia - "dzień nieuważności"

Wróżka Aida zwróciła się do Polaków
Wróżka Aida zwróciła się do PolakówWojciech Olkusnik/East NewsEast News

22 kwietnia Aida opublikowała krótki tekst, odnoszący się do istotnej kwestii, jaką jest uważność. "Dziś dzień nieuważności. Bądź świadomy, że każda decyzja potrzebuje Twojej świadomości i pełnej uwagi"  - napisała, jednocześnie przestrzegając, by nie składać nieprzemyślanych obietnic, nie ulegać emocjom i nie podpisywać dokumentów, bez uprzedniej refleksji nad ich treścią.

Wizjonerka zwróciła również uwagę na czynności pozornie błahe: na to, by przed wyjściem z domu rozejrzeć się dookoła, upewnić, że sprzęty zostały wyłączone.

"Czasami pokusy kosztują bardzo drogo, więc zanim przestąpisz przez próg - zastanów się po co tam wchodzisz. Nie każde otwarte drzwi są znakiem, że właśnie ty masz tam wejść" - kończy swój wywód.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas