Reklama

Reklama

Przyjemność w 1/2 godziny

Naukowcy muszą się ostatnimi czasy mocno nudzić skoro zajęli się obliczaniem czasu, jaki schodzi mężczyźnie na doprowadzeniu partnerki do łóżka.

Panowie zawsze słynęli z błyskawicznego podejścia do spraw seksu, jednak według najnowszych badań nie są aż takimi pędziwiatrami. Badacze przesondowali w jednym ze szpitali w Leeds 700 panów i doszli do wniosku, że przeciętnemu mężczyźnie przejście od myśli (o seksie) do czynu zajmuje... 31 minut.

Co ciekawe w zachowaniu panów można wyróżnić 3 etapy. Oto one:

Etap I - czas trwania: 14 minut

Po przelotnej myśli 'dobrze byłoby teraz się trochę pokochać' napływają obrazy, w których mężczyzna wyobraża sobie partnerkę półnagą, nagą, bądź w atrakcyjnej bieliźnie, taką, która też ma ochotę na seks. Za chwilę przez jego głowę galopują różnorakie niezbyt szlachetne myśli, które koncentrują się wokół stref erogennych. Jest od krok od poinformowania swej partnerki o zamiarze pobaraszkowania.

Reklama

Etap II - czas trwania: 7 minut

To czas, w którym partner i partnerka przygotowują się do zajęcia strategicznych pozycji (uzależnione jest to w dużej mierze od nastroju partnerki). Ubrania są albo ściągane (on jej, ona jemu) z zachowaniem rytualnego rozpinania guziczków, zapinek i haftek, albo zrzucane w pogoni do sypialni, bądź też darte i szarpane na bieżąco już w trakcie samego aktu.

Etap III - czas trwania: 10 minut

Gra wstępna... W zależności od tego, jak bardzo się spieszy kochankom może trwać i trwać, ale prędzej czy później dojdzie do kulminacji.

Co wy na to, dziewczyny? Czyż właśnie tyle czasu nie zabiera Wam obejrzenie kolejnego odcinka ulubionego serialu? Panowie są jak widać niebywale szybcy i konkretni...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: myśli | etap | przyjemność

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje