Reklama

Reklama

Sposób na udane małżeństwo

Zgodne i długie małżeństwo gwarantują nie tylko podobne zainteresowania i przyjaźń małżonków, ale także... odpowiednio duża pupa żony.

Dla wielu z nas marzeniem jest figura modelki, staramy się ją osiągnąć katując się przez całe życie dietami i ćwiczeniami. Wydaje nam się, że piękna sylwetka zagwarantuje nam uznanie w oczach płci przeciwnej, a zwłaszcza ukochanego. To prawda, tylko, że dla niego piękna sylwetka oznacza coś innego niż dla ciebie. Tak przynajmniej wynika z eksperymentu przeprowadzonego przez włoskich studentów psychologii, na który powołują się dziennikarze "Super Expressu". Przyszli psychologowie zapytali mieszkanki Rzymu o staż małżeński, wymiary w biodrach przed i po ślubie.

Reklama

Okazuje się, że te kobiety, których wymiar w biodrach wynosił 103 cm przed ślubem nadal cieszą się udanym życiem małżeńskim. Częstotliwość rozwodów w tej grupie kobiet waha się w granicach błędu statystycznego.

Dziewczyny o figurach modelek nie mogą, według badań włoskich studentów, poszczycić się długimi związkami - partnerów zmieniają średnio co trzy lata. Piękne ale nieszczęśliwe? Może tylko nam się wydaje, że piękno oznacza rozmiar 34, panowie zaś wolą troszkę więcej ciała? Dziewczyny, diety zostawmy panom z brzuszkiem - my cieszmy się swoim pięknem, szczególnie jeśli to oznacza 103 cm w bioderkach.

AP

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: małżeństwa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje