Reklama

Reklama

Striptizer

Miałam ostatnio okazję uczestniczyć w wieczorze panieńskim mojej koleżanki, podczas którego wystąpił opłacony striptizer. Nie sądziłam, że udział w tej imprezie będzie przyjemnością raczej wątpliwą...

Wcześniej, kiedy ktoś opowiadał o popisach takich facetów do wynajęcia, jakoś nie potrafiłam sobie tego wyobrazić. To stało się nagle: siedziałyśmy w mieszkaniu "bohaterki wieczoru", byłyśmy już po kilku drinkach i wtedy ktoś zadzwonił do drzwi...

Okazało się, że dwie dziewczyny, w tajemnicy przed pozostałymi uczestniczkami spotkania, wynajęły striptizera! Kiedy do mieszkania wszedł młody człowiek, przedstawił się i poprosił o wskazanie łazienki, rozległy się brawa.

Ta, która go zaprosiła, powiedziała, że to taki "modny teraz event" na wieczory panieńskie, podobnie jak wynajmowanie striptizerek na wieczory kawalerskie. No i zaczęło się...

Reklama

Na oczach ośmiu podpitych kobiet, w większości mężatek, rosły, dobrze zbudowany młodzieniec odtańczył coś na kształt tańca godowego, zachowując cały czas dystans do "widowni". Na koniec na kilka sekund odsłonił się całkowicie i przy akompaniamencie braw o okrzyków "Jeszcze!", pobiegł do łazienki.

To jeszcze było do przyjęcia, chociaż zauważyłam lekkie zażenowanie na twarzach co trzeźwiejszych koleżanek. Gorzej było potem, kiedy młody człowiek, już przebrany w "cywilne" ciuchy, usiadł z nami na chwilę, żeby się czegoś napić.

Po kilku tekstach, jakie puściły w jego kierunku moje szanowne przyjaciółki, chciałam stamtąd wyjść! Nie sądziłam, że ta sytuacja - a przyznały się później, że pierwszy raz w życiu uczestniczyły w takim "przedstawieniu" - jest tak bardzo w stanie je odmienić.

Nie chcę tu przytaczać szczegółów tego zdarzenia, bo nie chcę się więcej denerwować. Dodam tylko, że młody mężczyzna po prostu zaniemówił - nie próbował odpowiadać na pytania o to, ile razy może, jakie ma preferencje itd.

Poprosił o pieniądze, włożył kurtkę i wyszedł...

Ala

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje