Reklama

Reklama

Szukam faceta

Czekasz i czekasz a żaden Fajny Facet nie pojawia się na horyzoncie? Zaczynasz się zastanawiać, czy zawsze już będzie tak i czy na pewno wszystko z tobą ok...

Psychologowie radzą, żeby najpierw zaakceptować i pokochać siebie, uporządkować swoje życie. Nawet jeśli nie jest ci do śmiechu, zachowuj się tak, żeby nikt nie miał wątpliwości, że znasz swoją wartość. Jeśli ty sama nie lubisz siebie, uważasz, że nie ma w tobie nic fajnego, jak inni mają myśleć, że jesteś fajną dziewczyną, którą warto się zainteresować?

Podobno jesteśmy specjalistkami od braku wiary w siebie. Najpierw stawiamy sobie zbyt wysoko poprzeczkę, a potem, gdy nie udaje nam się zrealizować założeń, wściekamy się na siebie i myślimy, jakie to jesteśmy do niczego. A jest też inny sposób - do celu można dotrzeć małymi kroczkami.

Reklama

Precz z szarą myszką

Jeśli wyczekujesz swojego księcia wpatrzona w okno, to raczej sobie poczekasz. Wyjdź z przyjaciółmi na imprezę albo gdziekolwiek - będziesz miała większą szansę spotkania kogoś. W domu spotkać możesz najwyżej listonosza.

Przestań być Brzydulą, odkryj w sobie Seksowną Kobietę. Szara myszka, która każdym słowem, każdym gestem przeprasza za to, że żyje nie jest na pewno obiektem męskiego pożądania. Nie musisz od razu biec na solarium i doklejać tipsów - nie o to chodzi. Zadbaj o siebie, ale nie próbuj zmieniać się w kogoś, kim nie jesteś. Masz się czuć dobrze we własnej skórze. Poza tym jeśli nie masz ambicji zostać dziewczyną piłkarza, nic sztucznego nie jest ci potrzebne.

Myśl pozytywnie

To banał, ale jeśli wciąż będziesz myślała o tym, jakiego to ty masz pecha - na pewno będą cię spotykały niemiłe sytuacje. Taka samospełniająca się przepowiednia. Zresetuj myślenie, przestań skupiać się na tym, co w ciągu całego życia ci nie wyszło i pomyśl o tym, co robisz dobrze, za co cię chwalą znajomi i co cenią w tobie współpracownicy. Przypomnij sobie chwile, kiedy myślałaś - ale ja to mam szczęście. Zobaczysz siebie w innym świetle. Inni też cię w nim zobaczą.

I w żadnym wypadku nie rezygnuj z tego, co lubisz robić, tylko dlatego, że mogłoby się to komuś nie spodobać. Jesteś fajną babeczką, lubisz siebie. Zastanawiasz się pewnie, czy facet jest ci na pewno potrzebny do szczęścia - możesz być pewna, że teraz się znajdzie. Zawsze znajdujemy to, czego nie szukamy:)
AP

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy