Wakacje dla singli

Nie masz partnera? Marzysz o wspaniałych wakacjach? Nie musisz już "przyklejać się" do znajomych połączonych w pary. Możesz wyjechać na wakacje dla singli!

Natalia Karboś ma 29 lat, pracuje jako kosmetyczka w jednym z najlepszych salonów w Częstochowie. Jest atrakcyjną, zadbaną kobietą, która nieźle zarabia. Natalia to typowa polska singielka: lubi siebie, swoje życie i swoją pracę Dobrze zarabia i stać ją na różne przyjemności. Ma grono wiernych przyjaciół, ale też zwykłych znajomych. Ma mieszkanie, a ostatnio wzięła samochód na kredyt. Ktoś mógłby powiedzieć, że do szczęścia brakuje jej tylko mężczyzny, ale Natalia jest odmiennego zdania.

Reklama

Chcę się zakochać...

- Jestem często adorowana przez mężczyzn, ale na razie nie chcę się z nikim wiązać. Dlaczego? Na mojej drodze po prostu nie stanął nikt wyjątkowy. Nikt, z kim warto przeżyć całe życie. Nie chcę tracić czasu na przelotne związki, chcę się zakochać! Dobrze mi jest samej, choć wiele osób tego nie rozumie. Dlatego koleżanki próbują mnie swatać, co zawsze przynosi opłakane efekty.

Rok temu znajoma para zabrała mnie i ich przyjaciela na wakacje. Wyjechaliśmy w Bory Tucholskie. Okolica była wspaniała - mało ludzi, czysta woda, piękne plaże i fascynujące lasy.

- Jednak przyznam, że w pewnym sensie te wakacje były dla mnie męczarnią. Przyjaciele na siłę chcieli mnie wyswatać z Rafałem, który w ogóle nie przypadł mi do gustu. On sam też kleił się do mnie i za żadne skarby świata nie chciał zrozumieć, że nic z tego nie będzie! Ciągle dochodziło do jakichś spięć, a ja wcale nie czułam, że odpoczywam.

Natalia popełniła błąd, jednak wyjeżdżając na te wakacje tak naprawdę nie wiedziała, na co się godzi. Może gdyby przed wyjazdem jasno określiła, że nie życzy sobie swatania na siłę, w pełni by skorzystała z wypoczynku? Być może, ale jedno jest pewne - więcej satysfakcji zapewni jej wakacyjny urlop dla singli!

Urlop skrojony na miarę

Obecnie wiele biur podróży oferuje atrakcyjne wakacje specjalnie dla osób, które nie znalazły jeszcze drugiej połówki. Dlaczego warto skorzystać z tych propozycji?

Przede wszystkim, mamy pewność, że spędzimy urlop tak, jak tego sobie życzymy. Organizatorzy szczególnie dbają o to, bo każdy z uczestników wycieczki miał do dyspozycji swój własny, komfortowy pokój. Poza tym, single dostają moc atrakcji, w zależności od tego, jaki rodzaj wypoczynku wybiorą.

Jeśli zdecydujesz się na wycieczkę objazdową, możesz liczyć na to, że nie będziesz tracić czasu na poszukiwanie najbliższego lokalu, gdzie serwują piwo, lecz poświęcisz się swej pasji - zwiedzaniu. Warto jednak zadbać o to, byś usiadła koło fajnej osoby, z którą nie będziesz się nudzić.

Jak to zrobić? Najlepiej poprosić organizatora, by dał ci miejsce koło... dziewczyny w twoim wieku. Na pewno okaże się, że macie ze sobą wiele wspólnych tematów do obgadania. A na wyrywanie najbardziej apetycznych kąsków przyjdzie jeszcze czas...

Jeśli jednak nie przepadasz za bieganiem za przewodnikiem, który bombarduje cię kolejnymi atrakcjami, możesz wyjechać na wycieczkę o mniej intensywnym programie, która łączy w sobie zwiedzanie, ale też leniuchowanie na plaży czy wieczorne szaleństwa w dyskotece.

Wiele biur podróży organizuje też urlopy stacjonarne. Nie oznacza to jednak stagnacji i ciągłego leniuchowania na plaży. Możesz uczestniczyć w wielu zajęciach, między innymi: fitness na plaży, nauka tańca, nordic walking z instruktorem, rejs statkiem, uczestnictwo w lokalnych imprezach, zabiegi spa, ogniska... Atrakcji jest wiele!

Dowiedz się więcej na temat: urlop | wakacje

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje