Reklama

Reklama

Boho Green Make-up

Nowa marka organicznych kosmetyków kolorowych.

Marka Boho Green Make-up powstała w 2012 roku we Francji. Zainspirowana stylem boho, trendami lat 60-tych, szlachetnymi surowcami oraz kolorami natury, stworzyła niezwykłą gamę kosmetyków organicznych do makijażu. Preparaty wykorzystywane przy produkcji kosmetyków Boho są stworzone od  99% do 100% z naturalnych składników. W skład wchodzi od 5,5% do 82% certyfikowanych składników organicznych. Wśród głównych aktywnych składników występują olej z pestek moreli, woski, skrobia kukurydziana, drogocenny skwalen, mika, dwutlenek tytanu oraz tlenek żelaza.

Kosmetyki nie są testowane na zwierzętach, a marka jest certyfikowana przez Cosmebio, wiodące stowarzyszenie ekologiczne w Europie. Opakowania produktów Boho Green Make-up powstały w poszanowaniu dla środowiska naturalnego. Kartony, szkło, drewniane nakrętki czy sklepowe ekspozytory zostały zaprojektowane optymalnie z surowców łatwo utylizowanych, a drewno używane do produkcji pochodzi z lasów zrównoważonych. Produkty są bardzo wydajne, mogą wydawać się "mniejsze", gdyż nie mają "nadbudowanych" akcesoriów. Dzięki tej filozofii są w pełni EKO i fair w stosunku do konsumentów.

Reklama

Marka realizuje również misję społecznej odpowiedzialności biznesu poprzez aktywizację zawodową osób niepełnosprawnych, a także przeznacza 1% obrotów na planetę ziemię.

Wybrane produkty-gwiazdy

Kategoria twarz:

Korektory/Pudry/Terra Cotta/ od 40,49 zł do 59,90 zł

Róż do policzków / 49,90 zł za 4,5 g

Kategoria oczy:

Cienie do powiek / 29,90 zł za 2,5 g

Tusze do rzęs / 34,90 zł krótka i 39,90 zł długa

Eyeliner / 39,90 zł

Kategoria usta:

Szminki / 12 kolorów / 35,91 zł

Kategoria lakiery:

Lakiery ekologiczne / 15 odcieni / 5 ml za 24,90 zł


Od 69% do 85,2% naturalnych składników!

7 FREE: BEZ toluenu, formaldehydu, ftalanu dibutylu, fenoplastów, parabenów, ksylenu, kamfory


INTERIA/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy