Reklama

Reklama

​Holo Święta z Tangle Teezer Compact Styler Smashed Holo!

Wśród brokatowych dodatków, bombek opływających w błyszczące drobinki zauważyć można dodatki o holo umaszczeniu. Te, mieniące się we wszystkich kolorach tęczy, na srebrnej tafli nigdy nie wyjdą z mody, bo nastolatki na całym świecie szaleją na ich punkcie! Jednak nie ma nic lepszego niż wzór potłuczonego szkła o zabarwieniu holo, który trafił na najnowsze szczotki Tangle Teezer Compact Styler.

Szkło połączone z holo to najnowsze odkrycie manikiurzystek zza Oceanu, które ten efekt spopularyzowały na tyle, że opanował on wszystkie paznokciowe maniaczki na całym świecie. W krótkim czasie zawładnął także akcesoriami, a także świątecznymi dodatkami. Trudno się mu oprzeć, bo dzięki trójwymiarowemu efektowi mieni się we wszystkich kolorach świata! Największe fashionistki dokładnie w takim stylu będą ozdabiać swoje choinki, stoły Wigilijne i wszystkie prezenty, dlatego w tym roku mamy Holo Święta!

Tangle Teezer nie byłby sobą, gdyby nie nadał tego oblicza swojej najmodniejsze szczotce - Compact Styler. Wersja mini z nakładką zabezpieczająca ząbki flexi uwielbia zmieniać się i dostosowywać do panujących trendów, tak by móc się wyróżnić w tłumie swoich koleżanek. Jej kształt idealnie dopasowuje się do dłoni, dzięki czemu z niej nie ucieka. Mimo małego rozmiaru, z taką samą efektywnością rozczesuje włosy suche oraz mokre, nadając im blasku.

Reklama

Wersja Smashed Holo to połączenie holo i roztrzaskanego lustra w dwóch kolorach -  Blue - przechodzącego z niebieskiego do różowego oraz Pink - różnych odcieni pudrowego różu. Bez nich Święta, nie będą Holo wcale!

Uwaga: Ten produkt uzależnia!

Cena: 54,99 PLN

O marce:

Tangle Teezer to rewolucyjne szczotki, które są absolutnym hitem wśród akcesoriów do rozczesywania włosów. Stworzył je angielski fryzjer gwiazd - Shaun Paulfrey w 2004 roku. Pierwszy prototyp szczotki o niecodziennym designie, specyficznych ząbkach różnej długości nie spotkał się z entuzjazmem branży. Dopiero rok później na targach w Birmingham jego produktami zainteresowali się przedstawiciel sklepu Boots - który jako pierwszy wprowadził szczotki w różnych kolorach do sprzedaży. Od tego momentu zyski rosły w zawrotnym tempie, a produkt zyskiwał jedną nagrodę za drugą.

Dzisiaj 8 szczotek Tangel Tezeer sprzedawanych jest na świecie co minutę. Swój sukces gwarantują nie tylko swojemu twórcy, ale także rewolucyjnej technologii, która sprawiła, że są niezastąpione w pielęgnacji włosów. Szczotka poradzi sobie nawet z mocno splątanymi czy niepodatnymi, kręconymi włosami. Czesanie stało się niewiarygodnie proste, a dodatkowo nie ma ryzyka uszkodzenia włosów czy nieprzyjemnego szarpania.

Do dyspozycji klientów jest wiele kolekcji i wariantów kolorystycznych. Szczotki Tangle Teezer na pewno należą do "must have“ wyposażenia kosmetycznego.


INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy