Reklama

Reklama

Makijaż, który odejmie 10 lat!

Podpowiadamy, jak się łatwo malować, by olśniewać urodą. I w ciągu dnia, i wieczorem!

Podkład z efektem rozświetlającym

Zacznij od pokrycia buzi fluidem idealnie "stapiającym" się ze skórą. Sprawi on, że twarz zyska promienny wygląd. Taki efekt daje podkład nawilżający dla cery dojrzałej, koniecznie o płynnej konsystencji. Te nowoczesne kosmetyki zawierają pigmenty rozpraszające światło. Dzięki temu maskują zmęczenie i zmarszczki. Poza tym cera w mig staje się jaśniejsza, świetlista...

Róż-czarodziej

Reklama

Zaprzyjaźnij się z morelowym różem! Dyskretnie muśnięte nim policzki zyskują młodzieńczą świeżość, twarz wydaje się pogodniejsza! Podkreślaj nim same kości policzkowe. Taki zabieg optycznie zadziała jak lifting!

Powieki? Zawsze jasne!

Wydawało ci się, że na wieczór należy malować oczy intensywnymi, ciemnymi kolorami? Nic bardziej mylnego! Taki makijaż zamyka optycznie oczy, które i tak wydają się mniejsze niż 10 lat temu. Wybieraj cienie w jasnej gamie, lekko metaliczne. Połyskując, ładnie rozpraszają światło i odwracają uwagę od niedoskonałości.

Sprytne tuszowanie

Dodatkowy efekt powiększenia oka da narysowanie czarnej kreski (najlepiej miękką kredką) tuż przy linii rzęs i poprowadzenie jej ku górze w zewnętrznym kąciku. Rzęsy przed tuszowaniem (koniecznie maskarą pogrubiająco-wydłużającą) warto wywinąć zalotką. To bardzo odmładza! Nie zapomnij o brwiach! Dobrze wyregulowane i umiejętnie podkreślone miękką kredką (brązową lub szarą) także ujmują lat! Łuki brwiowe powinny być lekko zaokrąglone i zwężające się ku skroniom.

Sposób na powabne, pełne i gładkie usta

Wizażyści zalecają, by w dojrzałym wieku malować usta jak najintensywniejszymi, soczystymi kolorami. Nie czujesz się dobrze w tak mocnym makijażu? Postaw na połysk. Ale bardzo mocny! Dzięki temu także sprawisz, że usta będą wydawać się większe. Na wargi najpierw nałóż wygładzający korektor, następnie pomaluj je gęstym błyszczykiem w kolorze miedzi albo złota.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje