Reklama

Reklama

Nowość od Schwarzkopf - beology już dostępne na rynku!

Poznaj beology - zaawansowany system pielęgnacji włosów od Schwarzkopf, inspirowany potężną mocą głębin mórz. To nowa linia premium będąca perfekcyjnym połączeniem natury i technologii. Stworzona dla wyjątkowych potrzeb Twoich włosów.

Włosy mają różne wymagania, dlatego ważne jest, by produkty, które wybieramy były najlepiej dopasowane do indywidualnych potrzeb. Nowy system pielęgnacji włosów od Schwarzkopf - beology - to profesjonalne rozwiązanie dla włosów zniszczonych, suchych i niesfornych, puszących się. Regeneruje i wzmacnia włókna, zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia i wygładza włosy. Innowacyjna formuła czerpie z siły natury, łącząc ekstrakt z głębin mórz i brunatną algę znaną z właściwości antyoksydacyjnych. Dzięki beology włosy są dogłębnie odżywione i nawilżone, a ty możesz cieszyć się ich zdrowym blaskiem i niezwykłą gładkością.

Reklama

Formuła beology zawiera wyjątkowe składniki z wód dwóch mórz świata. Pierwszy - ekstrakt z głębin mórz - pozyskiwany jest w rowie tektonicznym Zatoki Kalifornijskiej na głębokości 2000 metrów. Ekstrakt wzmacnia włókna, regeneruje i chroni włosy, a także zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia włosów i skóry głowy. Drugi składnik - brunatna alga, znana z działania antyoksydacyjnego - pozyskiwana jest ze zrównoważonej uprawy morskiej na północy Europy.

Produkty beology można dowolnie łączyć w ramach rytuałów pielęgnacji beology. Każdy z rytuałów oznaczony został jako kolejny etap pielęgnacyjny. 

Beology repairing

 Z odżywiającymi polimerami dla maksymalnej regeneracji włosów zniszczonych. W skład serii wchodzi regenerujący szampon do włosów, odżywka, maska, wzmacniający preparat na końcówki oraz regenerujące bi-serum do włosów. 

Beology moisturising

Z panthenonel dla jeszcze głębszego nawilżenia włosów suchych. W skład serii wchodzi nawilżający szampon do włosów, odżywka, maska oraz nawilżająca mgiełka do codziennego użytku.

Beology smoothing

Z olejami dla idealnego wygładzenia puszących się włosów. W skład serii wchodzi wygładzający szampon do włosów, odżywka, maska, wygładzające bi-serum do włosów oraz spray chroniący korę włosa przed wysoką temperaturą. 

  

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy