Reklama

Reklama

Odmładzający aloes

Ta roślina to cenny naturalny kosmetyk, który możesz mieć... na parapecie.

Nawilży cerę

Gwarancją młodej cery jest regularne i prawidłowe jej nawilżenie. I tutaj aloes sprawdzi się najlepiej. Zawiera bowiem mnóstwo substancji (silnie higroskopijnych), które zatrzymują cząsteczki wody. Miąższ aloesowy (i ten czysty, i ten zawarty w kremach) dostarczy skórze moc kwasu hialuronowego, będącego naturalnym czynnikiem nawilżającym.

Zregeneruje skórę

To, co goi, odmładza! A miąższ z aloesu sprzyja nie tylko gojeniu, ale i regeneracji. Przyspiesza bowiem odrost nowej tkanki skórnej. Znajdziesz go więc w regenerujących balsamach do ciała oraz w kosmetykach zwalczających cellulit. W tych drugich dlatego, że usprawnia on mikrokrążenie podskórne, stymulując zarówno krążenie krwi, jak i przepływ limfy. Aloes oczyszcza tkankę podskórną z produktów przemiany materii. Łagodzi wszelkie stany zapalne skóry, które nieleczone prowadzą do powstania pomarańczowej skórki.

Reklama

Odżywi włosy

Sok aloesowy zapewnia skórze głowy oraz włosom naturalny, lekko kwaśny odczyn o wskaźniku pH zbliżonym do 5,5. Dzięki temu chroni skórę przed drobnoustrojami i grzybami, które są przyczyną przetłuszczania się włosów i łupieżu. Przy regularnym stosowaniu szamponów aloesowych zapomnisz o swędzeniu skóry, a włosy staną się lśniące.Chwila dla Ciebie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje