Reklama

Reklama

Przyciągaj spojrzenia pięknymi włosami, które wyrażają twój styl

Każda z nas ma swój styl, od ulubionego koloru szminki po wyróżniający nas zapach perfum czy najukochańszą parę szpilek.

Nasze włosy także wyrażają to, kim jesteśmy. Są częścią naszej tożsamości, decydują o tym, jak wyglądamy i jak się czujemy. Dlatego tak bardzo zależy nam na tym, by były po prostu oszałamiająco piękne. Zbyt często jednak idziemy na kompromis, wierząc że musimy wybierać pomiędzy zdrową skórą głowy a pięknymi włosami. Czy na pewno? Czas, abyś dała się zaskoczyć!

Już wiesz, że szampony i odżywki head&shoulders troszczą się o zdrowie skóry głowy, ale czy wiedziałaś, że dbają o urodę Twoich włosów? Marka head&shoulders, nr 1 wśród szamponów przeciwłupieżowych w Polsce i na świecie*, wprowadziła limitowaną kolekcję produktów, dzięki którym twoje włosy będą piękne, a skóra głowy do 100% bez łupieżu**. Bez kompromisów! Zyskaj pewność siebie. Twoje piękne włosy doskonale wyrażą twój styl.

Reklama

Wzbogacona wyjątkowymi ilustracjami limitowana kolekcja head&shoulders to gama wariantów, dzięki którym twoje włosy będą jak wymarzone i pomogą ci wyrazić siebie w unikalny sposób. Włosy definiują także styl Sofii Vergary, znanej aktorki i globalnej ambasadorki head&shoulders, która pasjonuje się światem "beauty": "Mam swój ulubiony, idealny dla mnie wariant head&shoulders. Dzięki niemu moje włosy są piękne a skóra głowy zdrowa. Czego można chcieć więcej?"

Piękne włosy i zdrowa skóra głowy

Pirytionian cynku (w skrócie ZPT), aktywny składnik wszystkich szamponów head&shoulders, zapewnia włosy do 100% bez łupieżu** już od pierwszego mycia. Dba też o skórę głowy i pielęgnuje ją sprawiając, że staje się podstawą dla pięknych, zadbanych włosów.

Co więcej, head&shoulders to również gama produktów, które pozwolą zaspokoić wszystkie kosmetyczne potrzeby twoich włosów, bez względu na ich rodzaj. Niezależnie od tego czy twoje włosy potrzebują wzmocnienia i gęstości, dodatkowej objętości czy działania przeciw ich wypadaniu - wybierz produkt najlepiej dopasowany do ich potrzeb. Nowa limitowana kolekcja head&shoulders to szampony i odżywki z twoich ulubionych linii: Thick & Strong - włosy gęste i mocne, Większa Puszystość oraz Anti Hairfall przeciw Wypadaniu Włosów dla Kobiet. Wszystkie w oryginalnej, kobiecej odsłonie. Ciesz się więc pięknymi włosami i zdrową skórą głowy dokładnie tak, jak tego pragniesz - by móc bez kompromisów wyrażać swój styl.

Piękne włosy, które wyrażają twój styl

Niezależnie od rodzaju twoich włosów, limitowana kolekcja head&shoulders dostarczy im kompleksowej pielęgnacji, której oczekujesz od szamponów i odżywek kosmetycznych.

"Moje klientki są czasem zaskoczone, gdy mówię im, że nie muszą wybierać pomiędzy zdrową skórą głowy a pięknymi włosami", mówi Agnieszka Płusa, stylistka fryzur marki head&shoulders. "Nowa limitowana kolekcja head&shoulders to produkty dopasowane do potrzeb różnych rodzajów włosów. Dzięki temu możemy mieć piękne, zdrowe i wolne od łupieżu** włosy i bez żadnych kompromisów wyrażać swój własny styl. Jedyny wybór, jakiego trzeba dokonać, to odpowiedni wariant head&shoulders."

Sofia już wybrała. A ty?

Sofia Vergara już znalazła produkt, który najlepiej spełnia potrzeby jej włosów - head&shoulders Większa Puszystość. Czas, abyś i ty wybrała swój wariant. Do wyboru są linie Thick & Strong - włosy gęste i mocne, Większa Puszystość do włosów cienkich i delikatnych oraz Anti Hairfall przeciw Wypadaniu Włosów dla Kobiet.

"Uwielbiam tę limitowaną kolekcję head&shoulders - jest doskonała dla każdego rodzaju włosów. Dzięki niej możesz więc osiągnąć efekt, jakiego naprawdę pragniesz. Piękne i zdrowe włosy! To takie proste!" - ocenia Sofia.

Wybierz odpowiedni dla siebie produkt i pokaż wszystkim swoje piękne włosy dzięki #wyrazswojstyl.

* kalkulacja P&G na bazie danych sprzedażowych Nielsen z okresu lipiec 2013 r. do czerwiec 2014 r.

** widoczne oznaki łupieżu przy regularnym stosowaniu.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy