Reklama

Reklama

Puder mineralny

Gosh Pure Minerals to rewolucyjny, nowy puder, stworzony wyłącznie z naturalnych, rozdrobionych na pył minerałów. Pełni funkcję pudru, korektora i podkładu równocześnie.

Jest to fantastycznie lekki puder, który zapewnia doskonałe krycie i długotrwały efekt, nie tworząc przy tym efektu "maski" na twarzy. Doskonale tuszuje niedoskonałości skóry i jednocześnie pozwala skórze oddychać, nie zaburza jej naturalnych procesów życiowych. Dzięki temu, że stworzony jest wyłącznie z minerałów i jest całkowicie pozbawiony olejków, wosków i perfum, może być stosowany nawet przez osoby ze skłonnością do alergii i podrażnień skóry. Odpowiada także oczekiwaniom osób, które cenią zdrowie i naturalne produkty.

Reklama

Gosh Pure Minerals jest bardzo łatwy w użyciu, dzięki jedwabistej konsystencji doskonale się rozprowadza, pozwalając na perfekcyjny makijaż w kilka sekund.

Gosh Pure Minerals może być stosowany samodzielnie jak również w połączeniu z kremem. Najlepszy efekt można uzyskać, nakładając go za pomocą specjalnego pędzla do pudru Gosh Cosmetics.

Dostępny w pięciu naturalnych odcieniach: Fair, Natural, Golden, Tan, Warm Tan.
Poj. 10 g
Cena: 44,90 PLN

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: puder

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje