Rio: Fryzury inspirowane Olimpiadą

XXXI Letnie Igrzyska Olimpijskie dobiegły już końca. Dla tych z was, które żyją sportem na co dzień, mamy niespodziankę - kilka pomysłów na fryzury, które nie tylko wyglądają świetnie, ale także są trwałe (zniosą każdy, nawet najbardziej intensywny trening). Żeby je przygotować będziecie potrzebowały tylko trochę czasu, dobrych kosmetyków i odrobiny cierpliwości.

Warkocz i fale
Warkocz i falemateriały prasowe

Fryzura krok po kroku:

1. Przygotuj warkocz: po jednej stronie oddziel włosy od zza ucha do czubka głowy i przedziałka z przodu.

2. Zaczynając od przeciwnej strony głowy, niż rozdzielone włosy, zacznij robić normalny warkocz-wodospad wokół czubka głowy, dochodząc do rozdzielonych włosów. Przytrzymaj warkocz przezroczystą gumką do włosów.

3. Przygotuj fale: Na całych włosach stwórz miękkie fale lokówką i rozczesz za pomocą szczotki ze szczeciny dzika Utrwal fryzurę.

Kucyk z pomysłem
Kucyk z pomysłemmateriał zewnętrzny

Fryzura krok po kroku:


1. Zanim upniesz włosy w gładki koński ogon, oddziel włosy ku przodowi od zza ucha i z każdego boku. Podziel oddzielone włosy na trzy części: niech środkową część tworzy obszerny trójkąt. Przytrzymaj ułożenie spinkami do włosów. Zwiąż pozostałe włosy w gładki koński ogon i zawiąż je gumką, zasłaniając ja niewielkim pasmem włosów.

2. Oddzielone włosy na każdej stronie głowy podziel na dwie dodatkowe części i zwiń w dwa splatające się zwoje. Następnie skrzyżuj dwa zwoje, nakieruj je do tyłu w kierunku końskiego ogona i owiń wokół niego. To sam zrób z drugiej strony.

3. Zbierz pozostałe oddzielone włosy na czubku głowy i natapiruj je, tworząc gładką falę i utrwalając natapirowane pasma lakierem. Ułóż falę w kierunku kucyka i owiń pozostałe włosy wokół niego. Utrwal fryzurę za pomocą lakieru, a kucyk wygładź.

Fryzura nie do zdarcia
Fryzura nie do zdarciamateriały prasowe

Fryzura krok po kroku:

1. Nałóż na włosy piankę. Zrób zygzak.

2. Wzdłuż tej części włosów zapleć warkocz francuski z trzech pasm.

3. Zaczesz wszystkie włosy do góry w wysoki kucyk. Zawiń włosy i upnij je dużymi wsuwkami.

Oryginalny kucyk
Oryginalny kucykmateriał zewnętrzny

Fryzura krok po korku:

1. Zapleć warkocz w formie kłosa po boku głowy.

3. Zbierz wszystkie włosy w kucyk i ugnieć je za pomocą pianki.

Delikatne fale
Delikatne falemateriały prasowe

Fryzura krok po kroku:

1. Zmocz włosy. Wysusz poszczególne pasma suszarką aby wydobyć naturalną objętość włosów.

2. Podziel włosy na partie, zaczesując je do przodu i zaczynając od dołu. Zakręć włosy do tyłu lokówką o średnicy 2,5 cm. Rozpyl lakier na szczotkę modelującą i wygładź loki, aby uzyskać luźne fale.

3. Przeczesz fale palcami i utrwal fryzurę.

materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas