Reklama

Reklama

Uczesz się efektownie

Do stworzenia fajnej fryzury potrzebujesz kilku minut i... dobrej szczotki.

Wywinięte końcówki

W umyte i podsuszone włosy wetrzyj piankę do modelowania (nałóż ją przy ich nasadzie i przeciągnij szczotką po całej długości). Przeczesując, końce wywijaj na zewnątrz (szczotkę trzymaj tu nieco dłużej, to pomoże lepiej je wystylizować). We włosy włóż opaskę. Gotowe!

Pełne objętości

Reklama

Twoja fryzura szybko robi się oklapnięta, bez życia? Zmień to właśnie teraz! Po umyciu włosów podsusz je z opuszczoną głową. Następnie podziel je na grube pasma i każde luźno wymodeluj na okrągłej szczotce. Dzięki kombinacji naturalnego włosia i nylonowych szpilek optycznie zwiększy ich objętość.

Supergładkie

Proste pasma też potrafią się puszyć. Zapobiegniesz temu, stosując szczotkę, która działa jak prostownica. Chwytaj nią podsuszone pasma średniej grubości i powoli przeciągaj aż po same końcówki. Z boku zrób przedziałek. Wyodrębnij nad czołem dość szerokie pasmo, wygładź szczotką i zaczesz za ucho. Przypnij ozdobną wsuwką.

Pazurki

Krótkie uczesanie nie musi być nudne! Możesz nosić je na wiele sposobów. Na święta zaskocz bliskich, zaczesując pasma na czoło i policzki. Włosy ułóż na szczotce- -kulce. Dzięki temu kształtowi uniesiesz je u nasady, a końcówki wymodelujesz w efektowne pazurki. Te ostanie możesz podkreślić odrobiną żelu.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje