Reklama

Reklama

Urodowe triki Jennifer Aniston

Jennifer Aniston, ulubienica Ameryki, słynna Rachel Green z "Przyjaciół", mimo upływu lat, jest inspiracją dla milionów kobiet, które podpatrują jej styl i techniki dbania o urodę. "Jeśli chodzi o rutynę pielęgnacji, im prościej, tym lepiej" - przekonuje gwiazda.

Odkąd została słynną Rachel Green z "Przyjaciół", jej sposób ubierania się, wyznaczające trendy fryzury, pielęgnacyjna rutyna i stosowana przez nią dieta zyskały miliony naśladowczyń. Każdy jej ruch - czy to z zakresu mody, zdrowia czy urody - jest dokumentowany, analizowany i powielany przez legiony fanów. A wszystko po to, by odtworzyć choćby ułamek charakterystycznego kalifornijskiego stylu, który stał się jej znakiem rozpoznawczym.

Reklama

"Tak, to bardzo słodkie, ale zarazem zdumiewające" - zastanawia się podczas rozmowy z "Vogue" Jennifer Aniston, usiłując odpowiedzieć na pytanie, co sprawiło, że stała się muzą dla tak wielu kobiet na całym świecie. "Myślę, że to dlatego, że staram się być sobą. Niczego nie mogę tak naprawdę ukryć, nie mogę uciec przed byciem obserwowaną" - dodaje. Trudno się z tym nie zgodzić.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje