Reklama

Reklama

Venita Crazy Colour

Farby z najnowszej linii do farbowania włosów Venita Crazy Colour wywierają efekt! Jeżeli położysz je na włosach, możesz być pewna, że nie wszyscy to zaakceptują. Ale też nikt nie przejedzie obok Ciebie obojętnie.

Dlatego jest to idealne rozwiązanie na karnawałowe szaleństwa oraz wszelkie inne imprezy, na których chcemy wzbudzać żywe zainteresowanie.

Venita Crazy Colour to seria trzech preparatów barwiących włosy. Zapewniają one intensywne i żywe kontrasty - zarówno na włosach jasnych, jak i ciemnych, naturalnych, jak też farbowanych.

Dostępne kolory to: czerwień, pomarańcz i róż. Barwy te są na tyle intensywne, że odcinają się i na ciemnych, i na jasnych włosach. Zawsze też pozostaje wybór - można sobie zrobić albo pasemka, albo bayalage.

Reklama

A to wszystko niemalże na poczekaniu, bo farbowanie nie powinno zająć więcej czasu niż codzienne zabiegi kosmetyczne w domowej łazience. Ponadto do opakowania dołączono foliowy czepek do balayage oraz rękawice do nakładania środka utleniającego i proszku koloryzującego.

Po 20-40 minutach od nałożenia mieszanki można spłukać włosy i przeżyć pierwsze uderzenie adrenaliny, spoglądając w lustro. Potem będzie już tylko ciekawiej.

Mieszanka Crazy Colour jest perfumowana, co gwarantuje uczucie czystości i świeżości po ufarbowaniu włosów. I daje niekłamaną przyjemność.

Cena: 7 zł

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje