Reklama

Reklama

Zacznij dzień jak Bella Hadid

Amerykańska modelka Bella Hadid przyznaje, że zwraca uwagę na to, co je i pije. Każdy dzień rozpoczyna od szklanki wody z cytryną.

Bella Hadid ma swoje sekrety dbania o urodę. Zaraz po przebudzeniu się wypija dużą szklankę wody z cytryną. "Tak szybko, jak to możliwe, gdy tylko się obudzę, zawsze wypijam szklankę wody z cytryną. Taka mieszanka wydaje się być bardziej zdrowa niż zwykła szklanka wody" - mówi modelka.

Rzeczywiście, cytryna nawadnia organizm i oddziałuje na błonę śluzową przewodu pokarmowego, dlatego wskazane jest, aby wymieszać sok z cytryny z ciepłą wodą i taką mieszankę pić na czczo. Ponadto tonizuje pracę wątroby i pęcherzyka żółciowego, oczyszcza organizm i jest doskonałym przeciwutleniaczem. Entuzjazm gwiazd dla tego owocu cytrusowego jest, więc zrozumiały...

Reklama

Jako prawdziwa "healthy girl", dbająca o zdrowie, Bella Hadid jest uzależniona od sokowych detoksów, do czego sama się przyznaje. "Czuję się lepiej, kiedy jem zdrowo i piję soki. A kiedy sobie pofolguję przez jakiś czas, to wówczas robię sobie detoks od poniedziałku do środy" - wyjaśnia.

Modelka nie uprawia forsujących ćwiczeń sportowych. "Lubię chodzić na jogę w czwartek wieczorem, po prostu, by odpocząć, oddychać i mieć godzinę ba to, by nie myśleć o niczym innym, tylko o sobie" - wyjaśnia. I dodaje: "Moje ciało nie lubi zbyt agresywnych ćwiczeń. Ja po prostu staram się czuć dobrze i mieć siłę"... (PAP Life)

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy