Reklama

Reklama

Żele peelingujące Body Therapy

Żele peelingujące o aromacie pysznych deserów: mleczko kokosowe, kawa, czekolada z pomarańczą, truskawka z wanilią - nowa propozycja Marion Kosmetyki z serii Body Therapy.

Warto sobie przypomnieć, jakie wspaniałe efekty daje naszej skórze regularnie używany peeling. Firma Marion w swojej najnowszej serii Body Therapy zdecydowała się zaproponować peeling w żelu, ponieważ dzięki swojej lekkiej konsystencji, żele peelengujące delikatnie myją i oczyszczają skórę z martwych komórek, nie niszcząc przy tym naskórka. 2-3 razy w tygodniu przeprowadzony masaż ciała z użyciem peelingu sprawie, że skóra staje się bardziej miękka, gładka i elastyczna. Na tym się jednak nie kończy dobroczynny wpływ tego typu zabiegów. Skóra poddana peelingowi skuteczniej wchłania składniki innych preparatów takich jak maseczki, balsamy i mleczka. Poprawia się też jej koloryt, ukrwienie i wygląda pięknie niezależnie od pory roku.

Reklama

Magia zapachu koi zmysły

Smakowite aromaty nowych peelingów Body Therapy przywodzą na myśl ekskluzywne desery zajadane leniwie na egzotycznych wakacjach. Zapachy świeżo palonej kawy, białej czekolady z pomarańczą, mleczka kokosowego i truskawki z wanilią relaksują oraz dodają pielęgnacji zmysłowego charakteru.

Poręczne opakowanie - doskonałe w podróży

A jeśli wybierzemy się w naszą wymarzoną podróż na tropikalna wyspę? Nie zapominajmy zabrać żelu peelingującego ze sobą. Dzięki wydajnej konsystencji i niezbyt dużej pojemności jest idealny do stosowania zarówno w domu jak i w podróży.

Seria Żeli peelingujących BODY THERAPY do ciała o zmysłowych zapachach, Mleczko kokosowe, Biała czekolada z pomarańczą, Truskawka z wanilią, Palona kawa

100 ml cena ok. 4,20 zł.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: peeling | kosmetyki | uroda | pielęgnacja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje