Reklama

Reklama

#grilstalk, Karolina Cwalina, Paulina Klepacz

Książka dla starych i młodych, aktywnych i biernych, tolerancyjnych i tych mniej elastycznych, akceptujących siebie oraz tych, którzy potrzebują uwierzyć, że SEXY ZACZYNA SIĘ W GŁOWIE. NIE TYLKO DLA DZIEWCZYN.


Reklama

Poruszamy wcale nie TRUDNE tematy, tylko normalne, codzienne i takie, na które trzeba się otworzyć i zacząć na nie rozmawiać.

Dlaczego?

Bo ludzie nie rozmawiają ze sobą tyle co kiedyś, nie zadają pytań, uciekają często od konsekwencji, które są wynikiem naszych działań. Obecnie komunikacja międzyludzka zdecydowanie szwankuje.

Pytamy więc za was, niezależnie od tego, kim i skąd jesteście. Mamy nadzieję, że te szczere wywiady dodadzą Wam siły do tego, abyście mogli zgłębiać wiedzę o sobie, swoich potrzebach i będą impulsem, by iść do przodu, by zgodnie z planem realizować swoje marzenia!

Paula i Karolina — dwa różne charaktery, są jak ogień i woda, ale... obie są SEXY, odniosły SUKCES i wiedzą, że WSZYSTKO zaczyna się w głowie.

Co to znaczy? Odpowiedź znajdziecie w środku!

Ta książka to zamknięte na 367 stronach rozmowy na tematy bardzo bliskie każdej kobiecie. Jest o samoakceptacji, zdrowiu, relacjach, macierzyństwie, seksie, biznesie, sukcesie, motywacji, tolerancji, sile i po prostu - o kobietach dla kobiet. #GIRLSTALK to pozycja obowiązkowa na ten sezon.  

To książka dla aktywnych i biernych, tolerancyjnych i tych mniej elastycznych, akceptujących siebie oraz tych, którzy potrzebują uwierzyć, że wszystko zaczyna się w głowie! Autorki rozmawiają, zadają pytania, często takie na jakie nam czasem nie wystarcza czasu, albo najzwyczajniej odwagi. Ta książka stanowi impuls do działania, do wprowadzenia zmian, by zgodnie z planem realizować swoje marzenia.  

To także jedna z piękniej wydanych książek, dopracowana w każdym calu. Piękna i mądra zarazem! Kobieca, po prostu.

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje