Reklama

Happy Money. Japoński sekret prawdziwego bogactwa, Ken Honda

Uczynił już szczęśliwszymi blisko 8 milionów ludzi - tyle egzemplarzy swoich książek sprzedał Ken Honda. "Happy money" to pierwsza książka japońskiego milionera, która ukaże się w Polsce. Tak jak "Magia sprzątania" Marie Kondo zrewolucjonizowała nasze podejście do przestrzeni, tak "Happy Money" ma szanse całkowicie zmienić nasz stosunek do pieniędzy. Premiera już 15 stycznia.

Książka Kena Hondy odmieni twoje życie i finanse.

- Jack Canfield, współautor bestsellerów "New York Timesa" z serii "Balsam dla duszy" oraz autor "Zasad Canfielda"

W wieku 29 lat był już milionerem. Po ukończeniu jednej z wiodących prywatnych uczelni w Japonii Ken Honda szybko stał się specjalistą finansowym i właścicielem kilku świetnie prosperujących biznesów z tej dziedziny. Bezpieczeństwo finansowe pozwoliło mu jeszcze przed 30-tką zrezygnować z pracy i zająć się wychowywaniem córki. Wtedy też napisał esej, w którym zamierzał podzielić się wszystkim, czego dowiedział się na temat zarabiania pieniędzy i życia w dostatku.

Reklama

Rewolucyjną metodę, którą odkrył, opisał początkowo na 26 stronach i rozdawał znajomym w formie broszury drukowanej w domu. Szybko zaczęli zgłaszać się do niego obcy ludzie, prosząc o egzemplarz dla siebie. W krótkim czasie własnym sumptem wyprodukował i rozdał 100 tysięcy kopii, niedługo potem nawiązał współpracę z wydawnictwem. Od tamtego czasu opublikował ponad 110 książek i sprzedał w Japonii prawie 8 milionów egzemplarzy. Jego rewolucyjna metoda zyskała zwolenników na całym świecie. Jest najlepiej opłacanym profesjonalnym mówcą w Japonii. Bilety na jego szkolenia sprzedają się w ciągu godziny i na każde z nich trafia około tysiąca osób. Na jego stronie internetowej codziennie pojawia się ponad 250 rekomendacji i komentarzy od czytelników.

Jak rozsądnie gospodarować pieniędzmi? Jak zdobyć ich więcej bez szkody dla siebie? Co zrobić, aby wieść szczęśliwe, satysfakcjonujące, dostatnie i pełne sensu życie? I czy osiągnięcie spokoju jest możliwe? Na łamach swojego bestsellera Ken Honda - najlepiej sprzedający się w Japonii autor książek z dziedziny rozwoju osobistego, udowadnia, że pieniądze są rodzajem energii - zmieniają się pod wpływem uczuć, które im towarzyszą. Uczy traktować je jak mile widzianego gościa - pozwolić im przychodzić i odchodzić z szacunkiem. Pokazuje jak przestać nieświadomie odpychać je od siebie. Okazuje się, że zmieniając swój sposób myślenia, można zmienić swój stan posiadania.

Czytelnicy najczęściej komentują zaprezentowane tutaj poglądy słowami: "Wow, to coś nowego. Nigdy nie myślałem w ten sposób". Mam nadzieję, że ty również będziesz miał podobne odczucia i zaczniesz się cieszyć szczęśliwymi pieniędzmi. Gwarantuję, że będzie to ekscytująca przygoda.

Ken Honda

 INTERIA.PL/materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy