Książkowe nowości Magdaleny Kordel

Magdalena Kordel - jedna z najpoczytniejszych polskich autorek - napisała nową powieść, a wraz z córką wydała nietypowy kalendarz, który przygotowała wraz z córką Zuzą.

Magdalena Kordel jest jedną z najpoczytniejszych polskich autorek
Magdalena Kordel jest jedną z najpoczytniejszych polskich autorekWydawnictwo Znak

"Pejzaż z Aniołem" to długo wyczekiwany powrót do serii Malownicze. Czytelnicy będą mogli poznać dalsze losy swoich ulubionych bohaterów, ale też zaskoczy ich pojawienie się nowej pierwszoplanowej postaci.

- Rozejrzyj się wokół siebie, być może tuż obok czeka ktoś kto potrzebuje miłości. A zima tuż, tuż. Najlepszy czas na małe - wielkie cuda - tak podsumowuje najnowszą książkę Magdalena Kordel.

W tym roku w życiu Ady wszystko ma się zmienić!

Jeden wieczór, jedno spotkanie sprawia, że marzy tylko o tym, by w te Święta wyjechać jak najdalej. Nie chce pamiętać o Wigilii i Bożym Narodzeniu, które od śmierci taty kojarzą jej się tylko z niepewnością i odrzuceniem. Pragnie ciszy, samotności i spokoju w samotnej górskiej chacie.

Na szczęście jej dawna znajoma Madeleine z radością przyjmie ją w swoim domu niemal na końcu świata...

Gdy zamykała drzwi, nie wiedziała, że właśnie za moment wydarzy się coś, co diametralnie odmieni całe jej życie. Czasem doprawdy niewiele trzeba. Ot, wino, korkociąg, koc i odrobina determinacji. No i szczypta szczęścia. Niby mało, a jednocześnie dla niektórych tak wiele.

"Pejzaż z Aniołem" to wzruszająca historia o tym, że warto szukać szczęścia i nigdy nie tracić wiary w lepsze jutro. O tym, że czasem przyda się szczypta magii.

Pejzaż z aniołem
Pejzaż z aniołemmateriały prasowe

Nieco Dziennik, czyli Twoje piękne chwile

14 listopada premierę miał również "Nieco Dziennik, czyli Twoje piękne chwile". Najbardziej inspirujące cytaty z powieści Magdaleny Kordel - w formie nieco pamiętnika, nieco kalendarza - zebrała córka autorki. Bogato ilustrowany dziennik ma miejsce na osobiste zapiski i notatki.

- Mama od zawsze była dla mnie inspiracją. Jest najbardziej wyjątkową osobą na świecie, a cytaty, które wybrałam do Nieco dziennika, to potwierdzają - mówi Zuza Kordel. - Historie przez nią pisane sprawiają, że jest zawsze blisko mnie, a dzięki temu notatnikowi może być też blisko ciebie.

Nieco Dziennik, czyli Twoje piękne chwile
Nieco Dziennik, czyli Twoje piękne chwileWydawnictwo Znak
INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas