​LEGO EXPLORER - magazyn dla dzieci w duchu edukacji STEM

Już 17 lipca w punktach sprzedaży prasy i na www.egmont.pl ukaże się pierwszy numer niepowtarzalnego miesięcznika "LEGO EXPLORER". Jego oryginalna koncepcja jest oparta na współpracy Egmont Publishing i firmy LEGO. Magazyn rozbudza wyobraźnię i ciekawość świata, inspiruje do uwolnienia swojej kreatywności i do nauki poprzez twórczą zabawę.

​LEGO EXPLORER - magazyn dla dzieci w duchu edukacji STEM
​LEGO EXPLORER - magazyn dla dzieci w duchu edukacji STEMINTERIA.PL/materiały prasowe

Czasopismo przeznaczone jest dla dzieci w wieku 6-10 lat i łączy zabawy najbardziej znanymi klockami na świecie z edukacją STEM. W piśmie dzieci znajdą mnóstwo pomysłów na wykorzystanie swoich klocków LEGO. Nie zabraknie też porad i informacji od prawdziwych projektantów i ekspertów LEGO. Z magazynem dzieci będą poznawać i badać fascynujące fakty ze świata nauki, techniki, inżynierii, sztuki i matematyki. Do każdego egzemplarza czasopisma dołączony będzie wyjątkowy zestaw klocków LEGO. Pierwszy numer magazynu "LEGO EXPLORER" można kupić w przedsprzedaży na www. egmont.pl.

"LEGO EXPLORER"

Redaktor prowadzący: Artur Skura

Product manager: Magdalena Mieziencew

Częstotliwość: miesięcznik

Cena: 12,99

Prezent: robot LEGO

Grupa docelowa: 6-10 lat

Premiera: 17.07.2020

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej animacji zapowiadającej miesięcznik "LEGO EXPLORER" https://www.youtube.com/watch?v=rUAIlGG5ejQ

Wersja mp4 do pobrania: https://tiny.pl/7dcss

INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas