Reklama

Między nami chaos, Samuel Miller

​Życie osiemnastoletniego Arthura wali się w gruzy, kiedy dostaje sądowy zakaz zbliżania się do swojej byłej dziewczyny, traci stypendium i szansę na dobre studia.

Chcąc ukrócić nieco jego destrukcyjne zachowanie, ojciec wysyła go na pewien czas do wujostwa. Tam Arthur odkrywa dziennik swojego dziadka, słynnego pisarza, który pięć lat wcześniej na tydzień przed śmiercią wyruszył nagle w zagadkową podróż. Jej celu nie znał nikt z rodziny, a co gorsza - nikt nawet nie próbował się dowiedzieć, co się w tym czasie wydarzyło.

Podążając za wskazówkami, które znajduje w dzienniku, Arthur próbuje odtworzyć ostatnie dni życia swojego dziadka. Chce się dowiedzieć, kim naprawdę był, czego szukał tysiące kilometrów od rodzinnego domu i... czy rzeczywiście nie żyje.

Reklama

Nie wie, że na końcu drogi poza bolesną tajemnicą odkryje prawdziwego siebie.

Samuel Miller - urodził się i wychował w mieście Vermillion w Południowej Dakocie. Obecnie mieszka w Los Angeles, gdzie reżyseruje teledyski i jest trenerem małej ligi baseballu. Między nami chaos to jego literacki debiut, który zaczął pisać, podróżując ze swoją kapelą Paradise Fears po Stanach Zjednoczonych.

Między nami chaos, Samuel Miller. Wydawnictwo Burda Książki. Premiera: 14 listopada 2018 r.


INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy