Reklama

Reklama

Nazwisko tworzy charakter, Violetta Kuklińska-Woźny

Imię i nazwisko to nie tylko ciąg liter określających konkretnego człowieka dla świata i umożliwiających odróżnienie jednej osoby od drugiej. Jak bowiem przekonuje autorka, mają one ogromny wpływ na ich posiadacza. To one, wspólnie z datą urodzenia, kształtują charakter każdego z nas i naszą osobowość.

Poprzez unikalną kombinację liter i odpowiadające im liczby, nasze imię i nazwisko może powiedzieć nam więcej o sobie, a także naszych bliskich niż sądziliśmy. Wystarczy znać sposoby na obliczenie poszczególnych parametrów za pomocą swoich danych.

Imiona, nazwiska a numerologia

Dzięki książce Violetty Kuklińskiej-Woźny będziesz mógł zrozumieć numerologiczne znaczenie własnego imienia i nazwiska. Autorka umożliwi ci poznanie symboliki poszczególnych liczb z nimi związanych.

Nauczysz się także analizować i przeliczać poszczególne litery numerologicznego alfabetu. Dowiesz się również, jak korzystać z magicznego kwadratu Lo Shu, kwadratu wedyjskiego i magicznego kwadratu Pitagorasa. A to zaledwie początek.

Reklama

Poznaj znaczenie swojego imienia i nazwiska

Dzięki zawartym w publikacji szczegółowym opisom imion męskich i żeńskich, bez trudu odnajdziesz swoje i poznasz cechy charakteru, które składają się na twoją osobowość. Poprzez praktycznie rozpisane tabelki będziesz mógł sprawdzić energetyczne zestawienie wibracji poszczególnych liczb za pomocą liter z twojego imienia i nazwiska, a także daty urodzenia.

Dowiesz się, jaki typ osobowości reprezentujesz ty, a także twoi znajomi czy druga połówka. Poznasz znaczenie liczb mistrzowskich, złożonych i prostych. Zrozumiesz co znaczy pojęcie "droga życia", a także czym jest liczba samorealizacji.

Co liczby oznaczają dla ciebie?

Książka ta koncentruje się na korzyściach wynikających z umiejętności wyliczenia wibracji poszczególnych imion oraz podaje nam gotową charakterystykę większości z nich. Informuje także, jak możesz samodzielnie wyliczyć własną liczbę materialnego "ja" i co ona dla Ciebie oznacza. Poznasz także niezawodny sposób określenia wibracji swojej liczby samorealizacji. Każda kobieta z kolei dowie się, co dla niej może oznaczać przyjęcie nazwiska męża.

Dzięki tej publikacji już dziś możemy odkryć prawdziwe oblicze, zarówno swoje, jak i dowolnej napotkanej osoby. Wystarczy, że ten ktoś się nam przedstawi...

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy