Reklama

Reklama

Nowości książkowe HarperCollins - Power Rangers

Power Rangers Beast Morphers to dzielni wojownicy, którzy zawsze stają w obronie dobra! Ta niezwykłe książki będą nie lada gratką dla fanów serialu o ich niesamowitych przygodach.

Power Rangers. Rocznik. Fakty, bohaterowie, wyzwania

Power Rangers Beast Morphers powracają w wielkim stylu! Teraz są jeszcze skuteczniejsi, a to dzięki substancji Morph-X, która wytwarza czystą energię dla całego świata!

Ale uwaga, tak silne źródło energii przyciąga również czarne charaktery, którym Power Rangers muszą stawić czoła - Morph-X nie może dostać się w niepowołane ręce. Każdy Ranger ma cząstkę DNA pochodzącą od zwierzęcia, dlatego Czerwony Wojownik jest szybki jak gepard, Niebieski - silny jak goryl, a Żółty - zwinny jak królik. Gdy się zjednoczą, ich moc jest niepowstrzymana!

Reklama

W tej niezwykłej książce znajdziesz fakty na temat swych ulubionych bohaterów, ciekawostki dotyczące serialu i łamigłówki, których rozwiązywanie przyniesie ci wiele satysfakcji!

Autor: opracowanie zbiorowe

Grupa docelowa: 8-12 lat

Premiera: 30.09.2020 r.

Power Rangers. Zadania i wyzwania

Power Rangers Beast Morphers to dzielni wojownicy, którzy zawsze stają w obronie dobra! Ta niezwykła książka będzie nie lada gratką dla fanów serialu o ich niesamowitych przygodach.

W środku znajdziesz zadania i łamigłówki o zróżnicowanym poziomie trudności, które zapewnią mnóstwo świetnej zabawy zarówno tym młodszym, jak i trochę starszym miłośnikom Czerwonego Wojownika i jego przyjaciół. 

Dołączone do książki kolorowe naklejki będą dodatkową atrakcją. Go go Power Rangers!

Autor: opracowanie zbiorowe

Grupa docelowa: 8-12 lat

Premiera: 30.09.2020 r.


materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje