Reklama

Reklama

Ona. Pytania intymne, Zbigniew Lew-Starowicz, Krystyna Romanowska

Jak na sto procent wykorzystać kobiecą seksualność? Ta książka to kontynuacja poprzedniej – „On. Pytania intymne”. Tym razem zajmujemy się mapą erogenną kobiety, tajemnicami waginy, sposobami osiągnięcia wielokrotnych orgazmów, technikami pomagającymi osiągnąć maksymalną rozkosz.


Reklama

Dla pań to niezbędnik samoświadomości seksualnej, dla panów podpowiedź, jak uszczęśliwić w łóżku partnerkę.

Kobiety chcą wierzyć, że oddzieliły miłość od seksu.

Jednak dla zdecydowanej większości pań seks ma zawsze charakter relacyjny. Twierdzenie "Seks jest dla mnie tylko seksem" to tworzenie złudzenia. Można w tym przekonaniu funkcjonować przez pewien czas, ale w końcu okaże się fałszywe. To nie jest moja opinia, tak po prostu jest i potwierdzają to badania. Wiąże się to oczywiście z tym, że kobiety są stroną bardziej narażoną na zranienia, zawód miłosny. I dobrze, żeby o tym wiedziały, umiejętnie się chroniąc, nie angażując się w ryzykowne znajomości.

Zbigniew Lew-Starowicz

Najbardziej uznany polski seksuolog, psychiatra, certy kowany psychoterapeuta, profesor nauk medycznych. Od lat pomaga leczyć za- burzenia związane z seksualnością i relacjami w związkach partnerskich. Jego hobby to studiowanie Biblii, jazz, blues tradycyjny i muzyka latynoamerykańska. Kolekcjonuje fajki. Autor niezwykle popularnej i cenionej serii poradników: O kobiecie, O mężczyźnie, O miłości, O rozkoszy oraz fenomenalnego przewodnika po męskiej seksualności On. Pytania intymne.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje