Reklama

Reklama

Zdradzona, Magdalena Krauze

Nowa powieść obyczajowa autorki Czekałam na ciebie i Zaufaj mi jeszcze raz. Miłość i zdrada - jak poradzić sobie z życiową katastrofą?

Joanna jest po czterdziestce. Ma wymarzony dom, satysfakcjonującą pracę, w której spodziewa się awansu, cudowne dzieci oraz wspaniałego męża. Ostatnimi czasy mąż jest jakby mniej wspaniały, bardzo często wyjeżdża na delegacje, a kiedy jest w domu, nie rozstaje się z telefonem.

Joanna nie może zrozumieć zachowania Roberta, ani dystansu, jaki nagle pojawił się między nimi. Dzięki skutecznym namowom sąsiadki, podstępem przechwytuje telefon męża.

Czy po tym co znajdzie w telefonie Roberta będzie umiała stawić czoło faktom?

Reklama

Czy znajdzie w sobie siłę, aby uporać się z katastrofą we własnym życiu i być przy tym wsparciem dla przyjaciółki, która teraz bardzo jej potrzebuje?

O autorce

Magdalena Krauze przygodę z pisaniem zaczęła jeszcze w szkole podstawowej, jednak dopiero teraz postanowiła zaryzykować i oddać w ręce czytelników swoją debiutancką powieść. Pasjonatka literatury. Najchętniej zaczytuje się w powieściach obyczajowych. Mieszka na Opolszczyźnie wraz z córką i mężem.

Zodiakalny lew pełen energii, optymizmu i dowcipu, który we wszystko, co robi, angażuje się bez reszty.

Autorka znakomicie przyjętych powieści obyczajowych Czekałam na ciebie i Zaufaj mi jeszcze raz.

Zdradzona, Magdalena Krauze. Wydawnictwo Jaguar. Premiera 25 marca 2020 r.

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje