Reklama

​Żyj z pasją

Każda z trzynastu historii wydarzyła się naprawdę. Paralotniarka, która zaczęła nauczać tanga, prekursor pilotowania dronów czy założycielki pierwszych podwórkowych ogródków warzywnych w Krakowie. "Żyj z pasją" to nie tylko potężna dawka inspiracji dla zapalonych hobbystów. To także pomocny przewodnik, jak odkryć w sobie pasję, dzięki której rozwiniemy skrzydła.

Często wszystko zaczyna się od zbiegu okoliczności: koleżanka musi zastąpić znajomego na zajęciach tanecznych lub ktoś dostaje uczulenia od kupionych kosmetyków. Ten jeden moment może jednak zaważyć na całym życiu, bo wtedy możemy odkryć pasję, której chcemy poświęcić każdą wolną chwilę. A w niektórych przypadkach - także całe życie zawodowe.

Przykładem jest Agnieszka Czarnecka, która po udanych próbach domowej produkcji naturalnych kosmetyków postanowiła otworzyć sklep. Jak sama podkreśla, początki wcale nie były tak trudne: " To niesamowite, ale cała wiedza naprawdę jest w zasięgu ręki. Za darmo. Wystarczy poświęcić 15 minut dziennie, a po kilku tygodniach będziemy wiedzieć wszystko, co jest potrzebne, by zacząć przygodę z domowymi kosmetykami".

Reklama

Książka "Żyj z pasją" to zbiór trzynastu inspirujących historii jak ciekawie spędzać czas wolny. Od zajęć na świeżym powietrzu, jak prowadzenie ogródka miejskiego, pilotowanie dronów czy hodowla pszczół, po aktywności w czterech ścianach, czyli m.in. renowację mebli, granie w planszówki czy szycie ubrań. Każda z pasji utrzymana jest w duchu "zrób to sam", co umożliwia dostosowanie intensywności i zakresu zajęć do naszych potrzeb i możliwości.

Z bohaterami książki "Żyj z Pasją" będzie się można spotkać w salonach Empik w całej Polsce.

"Żyj z pasją. 13 inspiracji, jak ciekawie spędzać czas wolny". Premiera: 20.11.2019. Autorzy: Sylwia Kawalerowicz, Łukasz Chmielewski, Olga Wiechnik, Oktawia Kromer, Michał Kukawski, Jonasz Tołopiło. Wydawnictwo WAB.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama