Reklama

Reklama

Bliźniaczki z Australii są identyczne. Mają nawet wspólnego chłopaka

Lucy i Anna DeCinque są identyczne, ale łączy je nie tylko taki sam wygląd. Między bliźniaczkami zrodziła się więź, przez którą wszystkie czynności wykonują razem. Zdecydowały się również na to, by mieć wspólnego chłopaka, a w przyszłości urodzić dzieci w tym samym czasie.

Kim są bliźniaczki Lucy i Anna DeCinque?

Lucy i Anna DeCinque są bohaterkami reality show "Obsesyjna miłość sióstr. Extreme sisters". Właśnie w ten sposób świat usłyszał o identycznych bliźniaczkach, które dążą do tego, by każdą czynność wykonywać wspólnie. 

Siostry pochodzą z australijskiego miasta Perth i mają 35 lat. Okrzyknięto je identycznymi bliźniaczkami świata. Mają nie tylko takie same ubrania i fryzury, ale także chirurga plastycznego i partnera. 

Lucy i Anna DeCinque starają się nawet pić i jeść w tym samym czasie, a także budzić i chodzić spać o tej samej porze. Ponadto ich wspólnym marzeniem jest poślubienie tego samego człowieka i zajście w ciąże w tym samym czasie. 

Reklama

W rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl bliźniaczki opowiedziały, jak wygląda ich życie, a także wyznały, że pomysł robienia wszystkiego razem zrodził się, gdy miały 24 lata. 

Lucy i Anna DeCinque, czyli nierozłączne bliźniaczki

Lucy i Anna DeCinque są nie tylko identyczne, ale także nierozłączne. W związku z tym przed trudnym wyborem stanęły, chcąc poddać się operacji plastycznej. 

Siostry musiały zdecydować, czy chcą być operowane w tym samym czasie, czy przez tego samego chirurga. Bliźniaczki uzgodniły, że jako pierwsza operacji podda się Lucy. 

Lucy i Anna DeCinque marzą o wspólnym macierzyństwie

W związku z tym, że Lucy i Anna DeCinque funkcjonują identycznie i są nierozłączne, nawet jeśli chodzi o sferę erotyczną, to trudnym zadaniem było nawiązanie relacji z różnymi partnerami, którzy preferowali jednak prowadzić oddzielne życie.

Dopiero gdy na ich drodze stanął Ben, życie miłosne bliźniaczek się odmieniło. We trójkę tworzą nietypowy związek, którego zasady akceptują zarówno siostry, jak i ich partner.

Ich wspólnym marzeniem jest poślubienie Bena. W Australii jest to jednak nielegalne, ale bliźniaczki już szukają rozwiązania tej sytuacji. 

Kolejnym celem sióstr jest macierzyństwo. Lucy i Anna DeCinque chcą zajść w ciąże w tym samym czasie i wspólnie wychowywać dzieci. 

Czytaj więcej:

Agnieszka Hyży na przestrzeni lat. Jak zmieniała się gwiazda?

Kourtney Kardashian zmieniła fryzurę. Już tak nie wygląda!

Agnieszka Włodarczyk w krótkiej sukience i muszkieterkach. Seksowna młoda mama!

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lucy i Anna DeCinque

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy