Finalistki Miss Polski podczas sesji zdjęciowych

Sesje zdjęciowe to codzienność kandydatek do tytułu Miss Polski. Jak finalistki odnalazły się podczas pierwszego zgrupowania w towarzystwie fleszy?

Finalistki Miss Polski 2021 zaprezentowały się podczas sesji zdjęciowych
Finalistki Miss Polski 2021 zaprezentowały się podczas sesji zdjęciowychmateriały prasowe

Konkurs Miss Polski odbywa się od 1990 roku. Wybory mające ponad 30-letnią tradycję dają uczestniczkom możliwość zaistnienia w przestrzeni publicznej, a laureatki mogą swoją urodą podbijać świat również podczas wyborów Miss Universe.

Tegoroczne, pierwsze zgrupowanie Miss Polski 2021 odbyło się w Krynicy Zdrój. To właśnie tam finalistki miały okazję zmierzyć się z wyzwaniem, jakim były sesje zdjęciowe.

Organizatorzy w tym roku podczas sesji zdjęciowych chcieli podkreślić naturalność i wyeksponować delikatną urodę finalistek konkursu. Zadanie to powierzyli fotografce z Nowego Sącza, Dorocie Czoch, która idealnie wydobyła to, co najpiękniejsze z finalistek tegorocznego konkursu Miss Polski.

Finalistki Miss Polski 2021 podczas sesji zdjęciowej
Finalistki Miss Polski 2021 podczas sesji zdjęciowejmateriały prasowe

Kandydatki do tytułu Miss Polski 2021 miały okazję sprawdzić się w trzech, zupełnie różnych sesjach zdjęciowych. Pierwsza, elegancka i modowa, która wydobywała z uczestniczek prawdziwą kobiecość i subtelność. Kolejna dotyczyła strojów sportowych, a dziewczyny dostały zadanie, by wczuć się w prawdziwe influencerki i pokazać stroje w jak najbardziej naturalny sposób. Ostatnia była prezentacją ekskluzywnych piżam - tutaj finalistki pokazały prawdziwą finezję i eteryczność.

Finalistki Miss Polski 2021 podczas sesji zdjęciowej
Finalistki Miss Polski 2021 podczas sesji zdjęciowejmateriały prasowe

Już na etapie sesji zdjęciowych organizatorzy podkreślają, że dostrzegają ogromny potencjał w uczestniczkach, który z pewnością wykorzystają w przyszłej pracy jako modelki i influencerki.

Finalistki Miss Polski 2021 podczas sesji zdjęciowej
Finalistki Miss Polski 2021 podczas sesji zdjęciowejmateriały prasowe

Gala finałowa, podczas której dowiemy się, która z dziewcząt zdobyła tytuł Miss Polski 2021 odbędzie się 20 sierpnia o godzinie 20:00 i będzie transmitowana na antenie telewizji POLSAT.

Przeczytaj też:

Zobacz także:

"Pan od WF-u": Ćwiczenia z deskorolką na klatkę, brzuch i plecyIPLA
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas