Reklama

Horoskop na maj

Zastrzyk gotówki czy problemy ze zdrowiem? Powodzenie na randce czy intensywny czas w pracy? Sprawdź, co cię czeka! Oto horoskop zodiakalny na maj.

Baran

Barany czeka dobry miesiąc. Będzie im się wiodło zarówno w sferze uczuciowej jak i w sferze zawodowej.

Uczucia:

Barany za sprawą wpływu Słońca i Wenus będą w nieco melancholijnym nastroju. Wrócą pamięcią do przeszłości, ale nie będzie to nic złego. Wręcz przeciwnie, zaczną wspominać piękne czasy i ze swojej strony zrobią wszystko, aby takie chwile się powtórzyły. Dlatego poświęcą wiele czasu partnerowi i okażą mu uczucie. Pod koniec miesiąca, głównie dzięki wpływowi Marsa, będą chciały wprowadzić więcej energii do swojego związku. Dlatego prawdopodobnie zdecydują się na wycieczkę lub kilkudniowy wyjazd.

Reklama

Samotne Barany w tym miesiącu będą mocno niezdecydowane. Dlatego mimo tego, iż mają szanse poznać nową osobę, to szybko zrezygnują z tej znajomości i zamkną ten rozdział.

Kariera i finanse:

Wpływ Marsa i Plutona sprawi, iż u Baranów w pracy może być dosyć nerwowo. Czeka go więcej niż jedno dosyć poważne starcie, walka o swoje. Natomiast jeśli w maju Baran nie odpuści, to ma szansę na odniesienie dosyć dużego sukcesu. Natomiast nic samo do niego nie przyjdzie, to będzie bardzo stresujący czas, ale warto, aby Baran był pewny swego. Dzięki temu, może zacząć lepiej zarabiać w najbliższych tygodniach.

Odnośnie finansów, to Barany w maju nie powinny inwestować zbyt dużych sum pieniędzy. To nie będzie także dobry czas na poważne zakupy. Całą energię powinien kierować na rozwój zawodowy.

Zdrowie:

Barany w maju nie będą narzekały na zdrowie. Wręcz przeciwnie dobra energia ich przepełni, co przełoży się na zdrowie fizyczne i psychiczne. Jedyne nad czym powinny popracować, to motywacja do uprawiania sportu.

Byk

Zodiakalnego Byka, czeka wręcz bajkowy miesiąc. Układ planet sprawi, iż będzie mu się powodziło w każdej dziedzinie życia.

Uczucia:

W pierwszej połowie maja Wenus, a potem Mars w Raku sprawią, iż Byk będzie pełen energii, namiętności i chęci do wyrażania uczuć. W związku będzie czuł się spełniony i po prostu szczęśliwy. Dlatego jego relacja się wzmocni, a więzi z partnerem zostaną zacieśnione. Uniknie poważnych problemów, a wszelkie spory zostaną rozwiązane bezkonfliktowo.  W tym miesiącu Byk będzie wyjątkowo elokwentny, co wpłynie pozytywnie nie tylko na jego relację partnerską, ale także na kontakty ze znajomymi i przyjaciółmi. Jego zachowanie zaowocuje wspólnie spędzonym czasem w większym gronie.

Samotne Byki, głównie za sprawą Słońca, otworzą się na nowe relacje i nowe doświadczenia. W tym miesiącu mają szansę na romans, który może przerodzić się w coś więcej, o ile zachowają szeroką perspektywę.

Kariera i finanse:

Saturn i Neptun wpłyną bardzo dobrze na interesy Byka. Byk będzie miał okazję rozwinąć swoje skrzydła, dokładnie i bez problemu dotrze do swoich odbiorców, którzy chętnie zgodzą się na jego pomysły. Dlatego w życiu Byka, może się otworzyć nowy rozdział, a on ma szansę bardzo się rozwinąć zawodowo. Natomiast Byk powinien pamiętać, aby słuchać przede wszystkim siebie i własnej intuicji, a nie doradców z zewnątrz.  Dzięki temu odniesie sukces.

Zdrowie:

Choć Byki w maju nie będą mogły narzekać na swoje zdrowie, to nie znaczy to, że nie będzie im nic dolegać. Powinny uważać na problemy żołądkowe, może ich czekać kilka dni rozstroju żołądka, dlatego powinny bardzo uważać, na to co jedzą.

Bliźnięta

Choć układ planet będzie sprzyjał Bliźniętom, to muszą one uważać, aby nie brać zbyt wiele na siebie i nie popaść w tarapaty w życiu uczuciowym.

Uczucia:

Wpływ Marsa i Wenus sprawi, że Bliźnięta skupią się przede wszystkim na strefie zawodowej. Z tego powodu trochę zaniedbają partnera i nie będą tego widziały. Dlatego czeka je kilka teoretycznie drobnych sprzeczek, o codzienne sprawy, które jednak będą miały swoje podłoże głębiej. Bliźnięta powinny jak najszybciej zmienić swoje podejście, skupić się na tym co naprawdę ważne i robić jedną rzecz naraz. W innym przypadku może czekać je poważny kryzys w związku.

Słońce sprawi, iż samotne Bliźnięta będą pełne entuzjazmu w kwestii poznawania osób. Dzięki temu mają szansę na romans. Jednak w maju nie powinny liczyć na poważny związek.

Kariera i finanse:

Saturn i Neptun sprawią, że życie zawodowe Bliźniąt rozkwitnie. Będą one miały okazje do zarobienia dodatkowych pieniędzy, mogą rozpocząć projekt lub wejść na zupełnie nową ścieżkę zawodową. Ich sytuacja finansowa się zmieni na lepsze, mimo iż teoretycznie nie będą wiele robić w tym kierunku. Bliźnięta powinny tylko nie myśleć o wielu sprawach, a wybrać jedną drogę i się nią kierować. Nie da się zrobić wszystkiego. Bliźnięta w maju mogą sobie także pozwolić na małe szaleństwo i nadprogramowe wydatki.

Zdrowie:

Bliźnięta w maju mogą być nieco rozchwiane wewnętrznie, przez co nie będą myśleć o swoim zdrowiu. Powinny uważać, szczególnie na bóle głowy, których nie należy lekceważyć. Przebywanie na świeżym powietrzu znacznie poprawi jego samopoczucie. Większa ilość warzyw i owoców, także zmniejszy uciążliwy ból.

Rak

Dla zodiakalnych Raków maj będzie bardzo emocjonującym miesiącem, podczas którego wszystko będzie się działo w dużym tempie.

Uczucia:

Rak powinien się liczyć z drobnymi sprzeczkami z partnerem praktycznie przez cały miesiąc. Słońce i Wenus sprawia, iż z jednej strony Rak będzie pełen energii, chętny do rozrywki i spędzania czasu poza domem. Jednakże ilość bodźców i trochę chaotyczne działania sprawią, iż jego partner nie będzie nadążał za jego pomysłami i planami, co spowoduje pojawienie się napięcia w jego związku.  Dlatego Rak powinien zwolnić i przynajmniej kilka rzeczy odpuścić, inaczej czeka go wiele kłótni.

Samotne Raki głównie za sprawą wpływu Marsa, będą miały okazję na namiętny romans i to prawdopodobnie z osobą, którą już znają. To może być bardzo energetyczne przeżycie.

Kariera i finanse:

Mars i Neptun sprawią, że Rak będzie poddenerwowany i nieco rozchwiany emocjonalnie. Dlatego powinien uważać, aby nie wdać się niepotrzebny konflikt. Szczególnie powinien uważać na relacje z przełożonymi. Nie zawsze warto za wszelką cenę przekonywać do swoich racji. Takim zachowaniem Rak może więcej stracić niż zyskać, mimo że teoretycznie prawda będzie po jego stronie. Rak tym bardziej powinien uważać, gdyż wpływ Neptuna sprawi, że będzie waleczny jak rzadko kiedy.

Zdrowie:

Rak w maju przede wszystkim powinien uważać na swój stan psychiczny. Ze względu na to, że cały czas będzie w biegu, zmęczenie da o sobie znać więcej niż jeden raz. Dlatego Rak nie powinien zapominać o wysypianiu się i zdrowej diecie. Rak powinien także uważać na niezdrowe jedzenie, gdyż może nabawić się niestrawności.

Lew

Dla zodiakalnego Lwa, maj będzie dobrym miesiącem, podczas którego wiele się zmieni, a Lwa czeka ciekawy okres w życiu.

Uczucia:

Lew powinien być w uczuciach bardzo ostrożny. Merkury, który będzie w Skorpionie może spowodować, iż w związku Lwa pojawią się trudności i nieporozumienia. Lew powinien bardziej uważać, gdyż dużą część swojego czasu poświęci na sprawy zawodowe i nie będzie dostrzegał tego co się dzieje u niego w związku. Dlatego im szybciej zajmie się partnerem, tym lepiej dla niego. Za sprawą Słońca, energii nie będzie mu brakować, dlatego jeśli tylko tego zapragnie, będzie mógł pozytywnie zaskoczyć partnera.

Samotne Lwy będą chętne do poznania nowych osób. Wpływ Marsa sprawi, że Lwy będą namiętne i chętnie wdadzą się romans. W maju pojawi się ku temu więcej niż jedna okazja.

Kariera i finanse:

Układ planet sprawi, iż Lew w tym miesiącu będzie miał wyjątkowe szczęście w sferze finansów.  Praktycznie wszystko co będzie robił, będzie mu wychodziło. Ma szanse na awans i rozpoczęcie czegoś zupełnie nowego w pracy. Ponadto powinien być otwarty na nowe znajomości, ponieważ może poznać kogoś, kto bardzo mu pomoże w jego rozwoju zawodowym.

Wenus wraz z Jowiszem sprawią, iż Lew może liczyć na szczęście w grach losowych, dlatego powinien spróbować szczęścia, a może wygra sporą sumę pieniędzy.

Zdrowie:

Lew powinien uważać, ponieważ może doznać dość poważnego urazu kończyny dolnej. Podczas uprawiania sportu, nie może on również zapominać o rozgrzewce. Natomiast ogólnie na zdrowie nie będzie narzekał. Wręcz przeciwnie uniknie chorób. Maj będzie korzystnym czasem na wprowadzenie warzywnej diety.

Panna

Dla zodiakalnej Panny maj będzie bardzo nierównym miesiącem. Choć będzie mogła odnieść sukces, to wiele zależy od tego czy zawalczy o siebie.

Uczucia:

Wpływ Wenus sprawi, iż Panna stanie się mocno melancholijna i wróci do tego co już było. Z tego powodu może być trochę nieobecna w związku. Dlatego, przede wszystkim powinna skupić się na tym, co dzieje się tu i teraz. Tym bardziej, że wpływ Słońca i Marsa spowoduje, że energii nie będzie jej brakować. Dlatego ten miesiąc powinna wykorzystać na radosne chwile spędzone z partnerem, a nie na wracanie do tego co było.

Samotne Panny będą miały okazję wejść w związek, z kimś kogo już znały wcześniej. Jednak powinny dobrze się zastanowić, czy chcą kolejny raz wchodzić do tej samej rzeki. Czasem lepiej odciąć się od przeszłości, niż do niej wracać.

Kariera i finanse:

Panna powinna uważać w swojej pracy. Jeśli będzie rozważnie postępować, to w tym miesiącu ma szansę na awans lub podwyżkę. Jednakże powinna być bardzo czujna, gdyż ktoś może chcieć ją wykorzystać. Wpływ Merkurego i Neptuna pomogą jej zrealizować w tym miesiącu małe marzenie. Z tego powodu Panna nie powinna oszczędzać, a wręcz przeciwnie może pozwolić sobie na szaleństwo, co z czasem okaże się strzałem w dziesiątkę.  Panna będzie miała także potrzebę pomocy innym w związku z tym powinna poszukać działalności charytatywnej, w której będzie mogła się realizować.

Zdrowie:

Panna w maju praktycznie zapomni o swoim zdrowiu, ale na szczęście nie będzie na nie narzekać, za to będzie miała czas, aby skupić się na innych sferach swojego życia. Powinna tylko pamiętać, o regularnych posiłkach i wprowadzeniu większej ilości ruchu do swojego życia.

Waga

Dla zodiakalnej Wagi maj będzie dość dobrym miesiącem, choć powinna ona uważać na swoje finanse.

Uczucia:

Mars i Słońce sprawią, iż Waga będzie miała wiele pomysłów, na spędzenie wolnego czasu z partnerem. Dlatego czeka ją wiele radosnych, luźnych i wesołych momentów. Będzie to czas relaksu i regeneracji sił witalnych. Jej związek będzie rozkwitał, a większość spraw ułoży się po jej myśli. Waga powinna tylko uważać na to, co mówi, ponieważ będzie miała zbyt wiele do powiedzenia i jej skróty myślowe mogą nie zostać zrozumiane. Z tego powodu powinna mówić spokojnie, a wtedy uniknie nieporozumień.

Samotne Wagi w tym miesiącu, mogą liczyć na ekscytującą przygodę, z kimś kogo dopiero poznają. Raczej nie wejdą w nowy związek, ale za to, mogą liczyć na zupełnie nowe doświadczenia w swoim życiu.

Kariera i finanse:

Choć w pracy Wagi będzie się układało dobrze, to może ona spodziewać się dodatkowego, dużego wydatku. U Wagi coś się popsuje i naprawa będzie dużo kosztować. Dlatego powinna być na to przygotowana. Naddatki finansowe powinna zostawić, aby potem się nie martwić, czy wystarczy jej pieniędzy do końca miesiąca. Natomiast w pracy, głównie za sprawą wpływu Neptuna i Marsa, Waga będzie mogła nawiązać nowe relacje zawodowe, które bardzo jej pomogą w przyszłości. Dyplomacja i słuchanie innych, to jej klucz do sukcesu.

Zdrowie:

Wiosną Waga powinna pomyśleć o oczyszczeniu organizmu z toksyn. Krótka głodówka i dieta bogata w warzywa i owoce to jest to, czego jej organizm teraz potrzebuje. Waga zdecydowanie powinna zmienić swoją dietę, dzięki czemu będzie się lepiej czuła i zniknie ucisk w jej żołądku.

Skorpion

Dla zodiakalnych Skorpionów maj będzie spokojnym miesiącem, podczas którego swoją energię skierują głównie na swój związek i bliskich.

Uczucia:

Wpływ Słońca i Wenus sprawi, że Skorpion będzie przepełniony empatią, troską i miłością wobec swojego partnera. Poświęci mu praktycznie całą swoją uwagę i wolny czas. Do tego, będzie pełen spokoju, co przełoży się na podejście jego partnera. Wszelkie trudne sprawy uda się rozwiązać bez złości i niepotrzebnych kłótni. Czeka go wiele czasu spędzonego na rozmowach o wszystkim i o niczym. Będzie to czas relaksu, wewnętrznego spokoju i pewności o przyszłość związku. Skorpion będzie miał także okazję wesprzeć swojego partnera w trudnych chwilach, co będzie bardzo ważne.

Samotne Skorpiony zdecydowanie w tym miesiącu będę miały okazję na poznanie osoby, z którą może połączyć ich bliższa relacja. Otwarty umysł i brak uprzedzeń, sprawi, iż mogą zwrócić uwagę na osobę, która teoretycznie nie jest w ich typie.

Kariera i finanse:

W pracy Skorpion będzie potrzebował pomocy, co nie zdarza się często. Wenus i Neptun sprawią, iż znajdzie więcej niż jedną osobę, które chętnie wskażą mu właściwy kierunek działania i pomogą rozwiązać problem. Dzięki tej sytuacji Skorpion zobaczy, że w swojej pracy ma bezinteresowne osoby, na które może liczyć. Pod względem finansów będzie to dla Skorpiona na tyle dobry miesiąc, że będzie mógł zaoszczędzić większą kwotę, która przyda się w czasie wakacji.

Zdrowie:

Skorpion potrzebuje więcej ruchu w swoim życiu. Dlatego powinien wykorzystać sprzyjająca aurę, aby zacząć uprawiać sport na świeżym powietrzu. To także dobry okres do rezygnacji z wysoko przetworzonych produktów.

Strzelec

Dla zodiakalnego Strzelca maj będzie bardzo energetycznym miesiącem, podczas którego będzie mógł wiele osiągnąć.

Uczucia:

Słońce i Merkury sprawią, że związek Strzelca ożyje na nowo. Czeka go namiętny czas, pełen wzniesień, choć nie uniknie kilku, małych upadków. Jednakże szczęście przepełni całe jego ciało, a partnera obdarzy dużym uczuciem. Czeka go wiele czasu spędzonego w sypialni. Pojawią się także okazje do błogiego odpoczynku i leniuchowania tylko we dwoje. Na pewno nie będzie to stracony czas, a wręcz przeciwnie, Strzelec bardzo zbliży się do swojego partnera. Możliwe nawet, że zdecyduje się na poważny krok.

Samotne Strzelce w tym miesiącu zdecydowanie mają szanse na miłość. Wenus sprawi, iż będą bardzo romantyczne.

Kariera i finanse:

Strzelec w tym miesiącu będzie miał dużo obowiązków na głowie. Mimo, że nie będzie miał wolnego czasu, większość spraw uda mu się rozwiązać i załatwić po jego myśli. Neptun i Merkury sprawią, iż Strzelec w tym miesiącu stanie się mistrzem negocjacji. Ta umiejętność przyda mu się kilka razy i załatwi on, dzięki temu, więcej niż początkowo sobie założy. Będzie to korzystny czas, żeby zawalczyć również o awans.

U Strzelca pojawi się także okazja do większego zakupu, choć okazja będzie kusząca, to nie będzie to najlepszy pomysł. Strzelec powinien zostawić dodatkowe fundusze na inne cele, których z czasem nie zabraknie.

Zdrowie:

Strzelec powinien zrezygnować z ciężkostrawnych potraw na rzecz ryb i warzyw. Ponadto powinien wprowadzić więcej zielonych warzyw do swojego jadłospisu, aby poprawić perystaltykę jelit i pracę żołądka. To mu bardzo pomoże w codziennym funkcjonowaniu.

Koziorożec

Dla zodiakalnego Koziorożca maj będzie dobrym miesiącem, ważni będą dla niego inni ludzie, którzy będą mieli duży wpływ na to, co będzie się działo w jego życiu.

Uczucia:

Wpływ Marsa i Neptuna sprawi, iż Koziorożec zacznie zwracać większą uwagę na potrzeby innych. Zobaczy także, że nie musi robić wszystkiego samodzielnie. W tym miesiącu będzie mógł liczyć na pomoc i wsparcie nie tylko ze strony partnera, ale też osób, które są dla niego ważne. Dlatego  w życiu Koziorożca, może to być przełomowy czas. W jego związku wszystko będzie się układało dobrze, z partnerem będą się świetnie rozumieć, wręcz telepatycznie wyczuwając swoje potrzeby. Wszystko będzie przebiegało harmonijnie i spójnie.

W maju, samotne Koziorożce będą mogły poznać więcej niż jedną ciekawą osobę, dzięki którym zacznie się ich nowa przygoda i nowy rozdział w życiu. Powinny tylko być otwarte na otaczające je możliwości.

Kariera i finanse:

Koziorożce w maju powinny uważać na swoje finanse, ponieważ mogą zostać oszukane lub wręcz okradzione. Dlatego powinny zachować szczególną czujność, przede wszystkim w pierwszej połowie miesiąca.

W pracy czeka ich dużo zadań do realizacji, ale to będzie to, co lubią i w czym czują się najlepiej.  Powinny jednak zrobić dobry plan działania, gdyż mogą wziąć zbyt wiele na siebie. Wpływ Słońca spowoduje, że jeśli tylko będą chciałby to znajdą osobę chętną do pomocy w wykonaniu wszystkich zadań na czas.

Zdrowie:

Koziorożce mogą być przemęczone i czeka je spadek energii. Dlatego nie powinny zapominać, że zdrowie jest najważniejsze. Szczególnie ważny w ich przypadku będzie sen, a dokładnie jego odpowiednia ilość. Regularne posiłki także pomogą w uniknięciu drastycznych spadków energii.

Wodnik

Dla zodiakalnego Wodnika maj będzie dosyć ciężki w kwestii zawodowej, za to w jego związku będzie się dobrze układało.

Uczucia:

Wodnik w maju poświęci sporo czasu na swój związek. Za sprawą Wenus stanie się łagodny i wyrozumiały. Nie będzie się nigdzie śpieszył, wręcz przeciwnie poświęci tyle uwagi partnerowi, ile będzie wymagała sytuacja. Do tego Słońce i Mars sprawią, iż będzie pełen pozytywnej energii i swoim nastrojem zarazi partnera. Dzięki temu uniknie poważnych problemów, w swoim życiu prywatnym, a praktycznie wszystko będzie się układało po jego myśli.

Samotne Wodniki w tym miesiącu, zdecydowanie mają szansę na romans. Układ planet będzie sprzyjał poznawaniu nowych ludzi, a także namiętności. Dlatego powinny wykorzystać ten czas.

Kariera i finanse:

Wodnik powinien być bardzo ostrożny w swojej pracy. Niestety, ale wpływ Neptuna sprawi, iż osoba z jego bliskiego otoczenia zawodowego zacznie plotkować na jego temat i będą to bardzo niekorzystne informacje. Dlatego Wodnik powinien w tym miesiącu szczególnie uważać na to, co i komu mówi. Do całej sprawy powinien podejść spokojnie i nie dać się sprowokować do kłótni.

Finansowo będzie to dla niego dość dobry miesiąc, może liczyć na dodatkowy projekt czy zadanie, za które otrzyma dość sowite wynagrodzenie. Dlatego, zdecydowanie powinien się podjąć wykonania tego zadania, mimo iż nie będzie miał na to ochoty.

Zdrowie:

Wodnik powinien uważać przede wszystkim na swój stan duchowy. Sytuacja w pracy wybije go z rytmu, przez co może być osłabiony psychicznie. Nie powinien zapominać o spokojnym i długim śnie, a także spacerach, które pomogą mu ukoić nerwy.

Ryby

Dla zodiakalnych Ryb maj będzie dosyć męczącym miesiącem, podczas którego czeka ich sporo konfliktów związku.

Uczucia:

Wpływ Neptuna i Marsa spowoduje, że w związku Ryb będzie dosyć nerwowo. Ryby nie powinny się irytować z każdego błahego powodu, ponieważ nic to nie wniesie pozytywnego. Na szczęście w drugiej połowie miesiąca, głównie za sprawą wpływu Urana i Słońca, sytuacja z partnerem się oczyścić, a Ryby, które będą pełne energii, pozytywnie zaskoczą więcej niż jeden raz, swojego partnera. Ryby będą miały również okazję pomóc partnerowi, co będzie dobrym momentem na szczerą rozmowę.

Samotne Ryby w tym miesiącu mają znikome szanse na poznanie nowej osoby. Ich rozdrażnienie nie będzie sprzyjało nawiązywaniu kontaktów z innymi. Wolny czas powinny poświęcić sobie.

Kariera i finanse:

Słońce i Mars sprawią, że Ryby będą miały w sobie dużo energii i chęci do działania. Dlatego ten czas powinny wykorzystać na podnoszenie kwalifikacji zawodowych. To dobry moment, aby skorzystać z kursów i szkoleń online, albo z dobrej książki, która poszerzy ich wiedzę.  W pracy będzie panował spokój i harmonia, dlatego tym bardziej Ryby powinny zająć się swoim rozwojem.

Finansowo czeka ich dobry czas, nie będą miały żadnych nagłych i dodatkowych wydatków, dlatego mogą pozwolić sobie na przeznaczenie pieniędzy tylko na siebie i swoje potrzeby.

Zdrowie:

Ryby w maju będą mocno przemęczone. To dobry czas na wykonanie kontrolnych badań i profilaktyczne wizyty u lekarzy. Ryby nie powinny także zapominać o suplementach diety. Więcej ruchu, szczególnie tego na świeżym powietrzu, także poprawi ich ogólny stan zdrowia i doda im sił witalnych.

***

Zobacz więcej!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy